Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Neopravněný ban


Wexik

Hráč

29
11.5.2022 20:15

Zdravím, dnes jsem dostal ban za nonrp injuries, v dané situaci do mě strčilo zezadu jiné auto, já dostal smyk který mě logicky zbrzdil a asi tak ve 40km/h jsem napálil do plátěného plotu který se rozbil, po nárazu jsem se praštil o volant a do statusu si napsal (sedřené čelo, krvácení z nosu a bolesti hlavy). Myslím si že zranění byla adekvátní jelikož plátěný plot který se jednoduše vyvrátí ze země není betonová zeď.

11.5.2022 22:32

Ahoj,

Ban jsi dostal odemne.

Bohužel pro tebe jsem zrovna reconoval to druhé vozidlo, které tě tak hnusně narazilo. Ono neletěl jsi v malé rychlosti, přetočil si se na střechu a flakl sebou o ocelový plot. Neřeknu kdyby dřevěný ale ocelový je trošku pevnější přeci.

Tvé injuries bylo něco s krvácením a hlavou, za mě nedostatečné. Následně sis odjel.

Ale hlavu vzhůru, ti dva, co tě vybourali obdrželi permanentní bany a jen tak se nevrátí.

Žádost o unban zamítám a přeji ti hezký zbytek dne.


Powered by LeoSight IFS
LT~24