Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

nahlásenie jakub koudil lukas koudil


neznamy#8284

Smazaný účet

5
12.5.2022 20:13, naposledy upraveno 13.5.2022 08:04 uživatelem neznamy#8284

zdravím včera sme okrádali dvoch hráčov, hráči pri vstupe do interieru erpili ked som sa dostal k prehladávaniu hráča C6 som sa ho do /do spýtal či som našiel peniaze (13k)  hráč odpovedal že nemá ale videl som mu do inventáru a peniaze mal ked som mu do ooc napísal že má padla od neho prvá ooc nadávka čo som neriešil a stále erpil nakonec mi ich dal, potom som prehladal druhého hráča neznámy A9 hráč mal pri sebe 200k za ktoré mal kúpiť od kamaráta (neznámy E2) GLOCK hráč mal zaerpenú krabičku ktora bola zaheslovaná tú som rozbil a vybral z nej peniaze čo tam boli (10k) potom neznámy C6 išiel AFK behom RP akcie ked bol AFK tak sa neznámy A9 začal pohybovať po byte tak dostal basebalkou aby padol do bezvedomia chvilku tam ležal na zemi potom sme ho začali prehladávať lebo za 23k by mu kamarát (neznámy E2) GLOCK nepredal a chceli sme nájsť ostatné peniaze nakonec sme našli 120k, počas toho ako som s kamarátom (neznámy E2) riešil kolko máme penazí tak sa neznámy C6 začal pohybovať bez žiadneho strachu a išiel za svojím kamarátom (Lukas Koudil) ten sa prebral z bezvedomia neznámy C6 mu skontroloval tep atd, potom prišli za kamarátom (neznámy E2) Lukas Koudil zobral flašku a rozbil mu ju o hlavu potom vznikla ooc situácia ktorá sa aj rýchlo skončila potom kamarád (neznámy E2) erpil tú flašku o hlavu a  aj neznámy C6 zobrali kamarátovi zbran aj ked mohla niekde spadnúť kamarát (neznámy E2) ím tu zbran nedal prečo? pretože hráči celú dobu neerpili a nechcel aby nám dali PK len tak ked by sa z toho bez porušenia pravidiel len tak nedostali potom sa neznámy C6 priznal že neerpia fear lebo sú zvyknutý (je to v logu) potom kamarát šiel relog  ked dal relog tak Lukas Koudil začal spamovať combat log report atd kamarát sa pripojil asi za minútu a pokračovalo to nakonec mi kamarát (neznámy E2) hodil GLOCK a začal som mieriť na hráčov a povedal som im že nech si lahnú na zem potom sa hráči rozbehli a chceli mi dať PK tak som sa začal brániť jedneho som zastrelil neznámy C6 a druhého Lukas Koudil som postrelil došli mi náboje tak som ho z kamošom (neznámy E2) dorazil potom sme utiekli preč (bol tam aj neznámy E3 ale ten len strážil pri dverách)                                                                                                                                                                                                                                                                     

 

 

 

Jacko88

Hráč

41
12.5.2022 20:46

Tak nejlépe přikož rovnou logy a záznamy. V nahlášení nemáš žádný důkaz. Nikdo takto podle tvrzení nedá ban. Nebo počkej, až tě zkontaktuje nějaký admin a požádá tě o důkazy například rovnou na jeho discord. 😉

VajkoChlpko

Hráč

57
12.5.2022 21:57

To je teda zlé keď ti blbne natáčanie. Dôvod prečo neokrádať. Ale keď tak, skús si dať windows button + g do budúcna. Ako povedal môj kamarát Jacko, logy ako samozrejmosť, a trošku viac objasniť situáciu, keď už reportuješ niekoho na fórku. 

13.5.2022 06:31

Ahoj, pošli mi všechny potřebné důkazy na můj DC Holysek#6565 a tam také probereme zbytek ať nezahlcujeme forum.

Artistiques

Hráč

32
13.5.2022 10:52, naposledy upraveno 13.5.2022 10:53 uživatelem Artistiques

Ahoj, ještě doplním Holyska, vlastně veškerý text co jsi napsal je v ten moment zbytečný.
Podle pravidla 31. jsi povinen veškerá okrádání nahrávat, záznam jsi povinen uchovat minimálně 10 dní, při porušení nejen že se to nemusí vyřešit (aspoň že máš logy), ale ještě můžeš být potrestán ty.
Doporučuju tedy nahrát video na YouTube, následně video i s logama poslat Holyskovi.

E:
Znění pravidla 31:
"31. Přepadení a okradení hráče musí být nahráváno (video může být členem AT až 7 dní zpětně vyžádáno a jeho nedodání je trestáno). Přepadávat lze pouze takové postavy, které mají nahráno více, než 10 hodin. Stejně tak i okrádající musí mít přes 10 nahraných hodin. Přepadení musí být správně RP sehráno. Není možné okrást hráče o klíče, vlastní doplňky a termální vrtačku (ani policie ji nemůže zabavit)."


Powered by LeoSight IFS
LT~56