Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost o UNBAN


neznamy#6285

Smazaný účet

8
14.5.2022 01:49, naposledy upraveno 14.5.2022 13:36 uživatelem neznamy#6285

Ahoj, tímto bych si chtěl požádat o unbun.

ban jsem dostal za pravidlo 0 a 3 + historie

 

 pravidlo 0: takžee, abych se vyjádřil k pravidlu 0. Šlo o to že jsem si s kámošem vyjeli na Mount Chiliad kde jsme následně potkali nějakou skupinku lidí, který nám jednoduše říkali ať odjedem a my jsme jednoduše vytáhli glocky když byl Peacetime, potom jsme se tam nějakou dobu dohadovali, nevím jak víc to vysvětlit, prostě celkově to bylo z naší strany trash to uznávám.

pravidlo 3: a nakonec pravidlo 3. To jsem opravdu nějak nepochopil, celkově jsem byl v tom chatu celý zmatený, ale to mě neomlouvá. Nevím tedy přesně co jsem provedl u pravidla 3. ale určitě jsem to neudělal úmyslně.

 

No tímhle by jsem moji žádost uzavřel, ještě jednou se omlouvám za ten trash co jsem tam předváděl.

Tímto by jsem chtěl požádat Adminku @Puding jestli by mi mohla alespoň ban o něco zkrátit když už je ten víkend.

Yury.

 


Powered by LeoSight IFS
LT~18