Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban - Phobios


16.5.2022 18:04, naposledy upraveno 16.5.2022 18:05 uživatelem baladaaa

Ahoj, 

dne 16.05.2022 přesněji v 17:44 jsem dostal ban, za spam v OOC chatu (2 hodiny). viz foto:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

     

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Samozřejmě si uvědomuji svoji chybu, tímto bych byl rád za UB, viděl jsem x hráčů, kteří napsali X a za tím několik D, nedostali ban za spam, důkazy k tomu bohužel nemám. Já jsem to jednou napsal a hned mi přiletí ban? Chápu to, tímto se chci omluvit Phobiosovi, za pravidlo č. 21, samozřejmě, že mě to normální nepřijde, ale za to, že jednou napíšu věc, která zasáhne dva řádky v chatu, tak hned dostanu ban, tímto žádám o UB.

Zde přikládám logy z celé situace, za kterou mi byl udělen ban: https://leosight.cz/logs/x0ik3JWKjT

S pozdravem baladaaa. <3

VajkoChlpko

Hráč

57
16.5.2022 18:37

Ja som napočítal ale dva kusy.

Yuutsu

Hráč

27
16.5.2022 19:24

ahoj,

ber to pozitivně můžeš strávit nějaký čas s rodinou, 2 hodinky odpočinek od RP, buď za to ještě rád. 
a jak tak počítám i když jsem tedy špatný počtář, tak máš ještě 20minutek na odreagovaní, myslím si že to už zvládneš ;) 

Hodně štěstí 

Toustiik Out <3


Powered by LeoSight IFS
LT~44