Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žadost o zkrácení / zrušení permanentního banu - Acryz


neznamy#6802

Smazaný účet

10
17.5.2022 21:28, naposledy upraveno 17.5.2022 21:29 uživatelem neznamy#6802

Zdravím všechny, ano nedalo mi to a chci to zkusit.

Chtěl bych zažádat o zrušení či aspoň změnu permanentního banu na nějakou stanovenou dobu. Už je to přes měsíc, a značně pociťuji stesk po Skimu a její komunitě.

 

Za co mi byl udělen ban?

 Ban mi byl udělen za lhaní administrátorovi. Nechci se k tomu vracet, uznávám že to A2A byl i když jsem si to IC pořešil. Jak podotkl sám Soviet přepisovat auto 10min po sobě je kravina. Potřeboval jsem se jen s permou smířit a vše si v hlavě urovnat. Tímto se i omlouvám samotnému Sovietovi za tamtu dlouhou debatu před permou.

 

Poučil jsem se a ten měsíc mi dal hodně. Lituju své chyby a chtěl bych poprosit o druhou šanci...i kdyby měla stát cokoliv. Čert vem nějaký majetek. Chybíte mi vy, skimo hráči a komunita, lidi se kterými jsem proRPil spousty hodin. Udělal bych cokoliv pro to, abych si ještě někdy na Skimu zahrál.

Každý by si zasloužil jednu jedinou šanci, byla tu i spousta horších věcí které byli odpuštěny.

Nikomu jsem zaplať pánbůh RP nekazil a na RP jako takovém mi zaleží. I když jsem to podělal tím A2A.

 

Touto sepsanou žádostí tě já Acryz prosím @SovietDog , dal by si mi ještě jednu šanci prosím? Počítám už s jakoukoliv odpovědí, ale prosím aspoň si to přečti a dej mi zpětnou vazbu, ať už bude jakákoliv. Děkuji ti.

 

Hezký den/večer/ráno/noc všem.                                                   🔹Acryz was here.

17.5.2022 21:32
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování (postování pouze souhlasu bez přidané hodnoty)
17.5.2022 21:39

Ahoj @neznamy#6802,

moc rád bych Tě viděl na serveru, samozřejmě pokud Ti nezamítnou tuto žádost, tak Tě moc rád uvítám zpět!

Samozřejmě souhlasím s žádostní na 100%. <3

S pozdravem baladaaa

17.5.2022 23:04

SOUHLAS :)

 

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování (postování pouze souhlasu bez přidané hodnoty)

asdf

Hráč

15
18.5.2022 08:21

Jsem PRO, ale navrhoval bych smazání postav, kde k A2A došlo. 

18.5.2022 23:27

Chtěl jsi ode mě zpětnou vazbu a tady jí máš a musím ti říct že tě tedy nepotěší.

Co se žádosti týče tak tam mi chybí převážně odůvodnění proč bych ti ten unban měl udělit. A to že konečně přiznal barvu že to celý bylo Alt to Alt je pěkný ale nijak moc ti to nepomohlo. Takže to můžeš zkusit zase příště.


Žádost zamítám a zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~66