Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost o UB, otázka a chtíč.


Morocko

Hráč

15
19.5.2022 17:14

1. Žádost o UB.

Ahoj, píšu si o UB, což je u mě většinou nezvyklé, neboť mé bany jsou vždy oprávněné..

Tentokrát tomu tak není a proto si sem také píšu, žejo..

Abych Vás uvedl do děje, dostal jsem ban (jak nečekané..) Ptáte se za co? Důvod je prostý, pomalu jsem driftoval na louce (byla to louka vedle benzínky, která je víceméně úplně rovná..) Kdybych driftoval takovým způsobem, že jsem do všeho boural a skákal, atd... tak neřeknu ani slovo, ale při takovém mírném driftování, kterým jsem ani nekazil ničí RP.. mi to přijde jako dost milné rozhodnutí Administrátora.. 

A ještě k tomu na 168 hodin? To už je extrém, mnozí lidé dělají horší věci ohledně RPdrivingu než já, ale ban maj kratší..

2. Otázka.

Je zakázané driftovat na rovné louce? přikládám video, jak to lze uskutečnit v realitě a za dobrých, či špatných podmínek..

https://www.youtube.com/watch?v=oyVPRyAxJM4&ab_channel=JamesDeane

https://www.youtube.com/watch?v=6qyLoq5yl8I&ab_channel=BenD

3. Chtíč.

Moje touha je po videu, na kterým je vidět, jak hrozně jsem nonrp jezdil.. může to být klidně na Discord - Moreočko ヂ因媛#0981     Děkuji..

závěr: celkové zrušení ban, poslaní videa, uznání chyby.

 

S pozdravem Peťa 𝐌𝐨𝐫𝐨č𝐤ů..

 

Schitzu

Hráč

26
19.5.2022 17:29

Moročko by měl dostat na 100% unban. Je to tuningér velký, potič zároveň. GL HF.

Samik udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č.19

TurkyPurky

Hráč

32
19.5.2022 17:34

Moročko musí dostať unban na 250%. Ide mi ešte 100kč za mýtne.

 

Samik udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č.19
19.5.2022 17:40, odstraněno 19.5.2022 17:41 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

vykurtatuchleba

Hráč

19
19.5.2022 18:42

Ahoj,Petr Moročko by měl dostat na 300% unban .

 

Samik udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č.19

SydoCzek

Hráč

11
19.5.2022 22:36

myslím si že nadherně sepsáno , rozhodně unban.

👏

Samik udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č.19

Artistiques

Hráč

32
20.5.2022 11:17

Přiložil jsi video, budiž, to že si u toho můžeš roz**vit podběhy je věc druhá, hlavně jde asi o to co to bylo za auto… jestli to byla nějaká M5, 520i a podobný “přeživší”, souhlasím, jestli to byla RX7, GTR nebo nějaký jiný relativně křehký auta, s banem musím souhlasit 🤷🏻‍♂️

Morocko

Hráč

15
20.5.2022 15:22

Drahý Trnass, nevím podle čeho usuzuješ "křehkost" auta, ale pokud si myslíš, že FD nevydrží to co F10, tak tě přivedu do omylu.. --- https://www.youtube.com/watch?v=p1YxWf9Wgs0

Děkuji.

21.5.2022 10:38

1. Ačkoliv teď půjdu proti proudu, tak ti musím říct že ban na 168h neboli týden je k tvé historii celkem oprávněný jelikož máš na svém kontě už více jak tři bany týkající se NonRP Drivingu (s tím mým to jsou čtyři).


2. Tady jsi na serveru kde platí určitá pravidla, která se musí dodržovat. Takže si mimo server dělej co chceš ale na serveru se budeš držet pravidel.


3. Bohužel i tady tě zklamu a to tak že neukojím tvůj chtíč a video ti nepošlu. Sám autor si tak přeje a já to budu respektovat.


4. A v neposlední řádě ti řeknu jednu věc.. A to tu že se příště vykašli na ty barvičky co jsi do žádost naházel.


Powered by LeoSight IFS
LT~145