Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na maskované hráče uváděné ve videu ze včerejšího dne 20.5.2022


21.5.2022 13:10, naposledy upraveno 21.5.2022 13:26 uživatelem Killer14

Zdravím vás přátelé,

Dostala se ke mně informace o včerejších "battlefieldech" a tuto informaci jsem získal od jednoho nejmenovaného hráče, který taktéž zaslal video, musím teda napsat, že tohle nenechám opravdu jen tak...

Rovnou k věci - rád bych podal za policisty ve videu (pokud stížnost nepodali, nebo nijak nepodávali report, a nebo neměli k tomu nějaké důkazy, jestliže ano, postněte je pod tento příspěvek ke zjednodušení práce členů AT - třeba máte zapnuté permanentní ID) stížnost na maskované hráče (Maskovaná D9, neznámý maskovaný řidič Raptoru - SPZ je tuším 2RC 5847) za porušení pravidel následující:

5. Útočení na ostatní hráče, jejich majetek a objekty herního světa bez vhodného RP důvodu je zakázáno (DM).

- Tímto mířím na útočení na policisty bez PÁDNÉHO RP důvodu. Ale střílet jen tak bez RP po policistech za zastavení mi nepřijde zcela OK a už vůbec mi nepřijde v pořádku tyto akce konat v obytných místech například v Palomino Creek, jako je tomu ve videu... Proč všechno řešíte jenom kropením? To mně hlava opravdu nebere.

Taktéž na výše uvedené hráče (plus nově Dominika Liugi v ujíždějící bílé Audi a výše uvedený maskovaný hráč včetně neznámého řidiče Raptoru) nahlašuji za porušení pravidel nonRP Drivingu. (Měli postřílená kola a ujížděli i přesto dále)


Zde přikládám video hráče, který tuto situaci nahrával, případně zde, kdyby to video z Youtube náhodou vymazal:

Pozor, tento uživatel má více takových videí, zřejmě (upozorňuji, že se jedná o domněnku) porušující stejných nebo jiných pravidel. Raději jsem se na to ani nepodíval... 

Nicméně, pojďme se zaměřit na detaily, mrkněte se prosím zde...
Přečtěte si k tomu také popisky, které popisují "děj" na screenech.


Na závěr jen dodám, že hráč, který natáčel, tedy Maskovaný B3, se taktéž dopustil porušením pravidla, to platí i na doposud neznámého řidiče Raptoru:

8. Hráč proti kterému je pácháno porušení pravidel (nebo který je svědkem takového počínání) má povinnost tuto situaci neprodleně nahlásit v reportu (F2) a nesmí porušení pravidel žádným způsobem oplácet (především nesmí také porušit pravidla, jinak bude také potrestán).


To je asi vše, co mám na srdci... Všem přeji krásný víkend, užívejte poklidného RP bez DMkařů. :)

Situace se konala někdy kolem 21:00, dle informací nejmenovaného hráče. Díky @Artistiques

Artistiques

Hráč

32
21.5.2022 13:19, naposledy upraveno 21.5.2022 13:35 uživatelem Artistiques

Ahoj, napiš k události i čas, pokud se nepletu tak by to mělo pomoct s odhalením maskovaného ID ;)

21.5.2022 13:26, odstraněno 21.5.2022 13:28 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~28

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

dnes 16:00

tootsao hledá spoluhráče na Counter-Strike 1.6 dnes v 22:00
Kdo je online?
AsiLucker

280Kč včera v 20:34

Jablkoo

154Kč včera v 17:28

rock

130Kč včera v 15:46

Nejnovější uživatelé
Adameek58

Registrován 20.4.2024

Sumakts

Registrován 19.4.2024

Dantero

Registrován 19.4.2024