Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban - Samik


22.5.2022 16:43

Zdravím dnes 22.5 som dostal ban za pravidlo 19 od @Samik ban bol udelený neprávom, údajne som po PK od policajta a nezostal 10m pri nemocnici dnes som utekal policajtovi Anderson Lovecký ktorý ma zastavil kôli jazde do protismeru všetkom som urobil ako som mal zastavil som dal som mu doklady kedˇ si ma prelustroval zistil že je na mňa vydaný zatikač z dôvodu spôsobenie nehody a utieknutie z miesta činu následne som nechcel isť do cely/cpz tak som sa rozhodol že utečiem pred im lebo som vedel že mam rýchlejšie auto ako on, naštartoval som a začal utekať ako som naštartoval a išiel par metrov Anderson Lovecký mi do auta strelil remingtonom auto sa rozbilo ale ešte sa s nim dalo riadiť nedostal som hit ani PK čiže neviem zmysel toho banu. 

Delixko 

asdf

Hráč

15
22.5.2022 16:58, naposledy upraveno 22.5.2022 16:58 uživatelem asdf

Ahoj,

ty společně s kolegou jste byli mnou zastavení. Načež se z vaší strany spustila střelba. Tebe (nebo kolegu) jsem PKčkem poslal do nemocnice, kde jsi nečekal 10 minut od udělení. Druhý z vás se odpojil poté, co dostal kulku a nejspíše mu došli náboje. 

 

22.5.2022 17:41

Aha? Asi si si ma určite splietol alebo už neviem. Zastavil ma Anderson Lovecky ( @Kolpanek ) za protismer. Nasledne som mu dal doklady apod a zistil ze je namna zatykac. Nasledne si prisiel Aston ( @asdf ) asi na nejaku asistenciu. Potom prisiel Kolpanek ku mne blizsie, povedal nech si vystupim a ze dovod bude povedaný až po vystúpení. Trval som na tom, ze chcem vediet dovod skor ktorý mi nasledne udal, kedze som nechcel skoncit v cele tak som nastartoval motor a siel prec. Par metrov od vas moj Taurus dostal shot od remingtonu a ja som nic nedostal ani PK + ziadneho kolegu som v aute nemal dosvedčí aj sám @Kolpanek . Neodpojil som nic, neporusil som nic a uspesne utiekol.

 

asdf

Hráč

15
22.5.2022 23:30

Tak je možný, že jsem si tě spletl já a tahle žádost o unban nemá nic společného s mým screenem a dosvědčením, tak to se kdyžtak omlouvám 😅.

Samik

VIP

47
23.5.2022 10:11, naposledy upraveno 23.5.2022 10:11 uživatelem Samik

Ahoj.. vše ukazovalo na tebe. Ale budu ti věřit a ten unban ti dám.

Edit: Aha, tak ti ho alespon smažu z historie.


Powered by LeoSight IFS
LT~41