Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[KOUPÍM] Firmu


23.5.2022 22:16, naposledy upraveno 23.5.2022 22:20 uživatelem kormoo

Zdravím, mám zájem o koupi firmy která se zabývá logistikou, převážně pokud vlastní kamiony popřípadě pár dalších aut či motorek, sídlo je výhodou pouze pokud se nachází na dobrém místě (Red County, Las Venturas).

Požaduji aby firma vlastnila licence jako -  Trucker, Mechanic, Stats

Zbylé licence jako - Badge, Delivery, Security, Oil Rig, Fuel, Product či Tuning jsou výhodou.


Má maximální nabídka se pohybuje kolem 20.000.000Kč, ale pouze tehdy kdy bude mít firma doopravdy takovou hodnotu. Pokud by někdo chtěl nabídnout i o něco dražší firmu jsem schopen se o tom pobavit. Nebráním se ani odkoupení nějaké neaktivní firmy, nemám problém s tím si to rozjet osobně.

Nestojím o nabídky "Mám jeden kamion a licenci Trucker, chci 25.000.000Kč."

- Alessandro Natoli (542 888, alessandro.natoli@post.ic)


Nabídky můžete posílat buďto sem či na uvedené kontakty, nejlepší bude ale post.

Sensei

Hráč

27
25.5.2022 17:09

Prišiel vám mail

-Paul Shelby

25.5.2022 20:42, naposledy upraveno 25.5.2022 20:42 uživatelem kormoo

Zdravím, již nestojím o firmu jako takovou, ale mám zájem o sídlo v lokalitách jako jsou Red County a Las Venturas (Při nejlepším nějaké parkovací místa s budovou).

Poté vykoupím různé kamiony.

- Alessandro Natoli (542 888, alessandro.natoli@post.ic)


Nabídky můžete posílat buďto sem či na uvedené kontakty.

Julik

Hráč

31
4.6.2022 01:01

Zdravíčko pane Natoli.  Měl by vám přijít mail.

B.Spiels. 


Powered by LeoSight IFS
LT~40