Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Perma BAN od @Phobios


25.5.2022 18:35, naposledy upraveno 25.5.2022 18:37 uživatelem TheVxce

Zdravím, chci se zeptat jestli by jsi mi mohl poskytnout klip nebo důkaz který poukazuje na naše chyby společně s @JokerB . (Rád bych to vyřešil na discordu ale mám ban tak si mě prosím přidej RoV3ks1k#7975)

Jedná se o pravidla trashRP (kropení není erpení), DM, common sense :)

@Phobios

25.5.2022 19:03
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
25.5.2022 19:14, naposledy upraveno 25.5.2022 19:15 uživatelem TheVxce

@neznamy#6563 nežádám o unban jen o vysvětlení nevidím zde že bych žádal o unban

já zde mam i video že jsem nic neporušil :-)

Artistiques

Hráč

32
25.5.2022 19:34, naposledy upraveno 25.5.2022 19:35 uživatelem Artistiques

Ahoj @TheVxce , AT není povinen nahrávat důvody banů, nicméně pokud máš video z dané RP akce (což by jsi podle pravidel měl mít), doporučuju ho rovnou přiložit 😉.

Permy ale nepadaj jen tak, jsem si jistý že k tomu dostal Phobios pádné důkazy a že to opravdu nebylo nedorozumění.

25.5.2022 20:10, naposledy upraveno 25.5.2022 20:11 uživatelem TheVxce

Cau @Artistiques už jsem to dělal ale jelikož mi někdo dal ban na forum tak to všichni ignorují bo to potí a hrají na win

https://streamable.com/1kd3w6

jde zde vidět že on začal kropit první

 

Artistiques

Hráč

32
25.5.2022 20:20

Super, video jsi předložil, ulehčil jsi práci Phobimu, jelikož nežádáš o unban tak hádám že dostaneš spíš to vysvětlení ;) 

26.5.2022 16:35

Ahoj,

Tak už to tu stihli za mně zfouknout druzí ovšem já se tedy vyjádřím.

Ban jste obdrželi poté, co jste se na firemní vysílačce, která není nelegální frakce. Domlouvali únosy, zbraně a podobné. Poté vás tam někdo seřval a vy nazpět. Poté jste se chtěli jít pohrotit a dojeli jste k prostorům vojenské základny. Kde jste rozstříleli auto, které dojelo na maďeru a to bez žádného jiného rp čistě jen to typické mafiánské kropení je erpení. 

Poté, common sense.. přijde ti normální si přijet k vysoké blízkosti vojenského objektu a začít tam střílet? To je doslova nevážení si života.

Důkaz je video vaše a i video protistrany, stačí se podívat tedy na video, které jsi zaslal.

 

Od dnešního dne ti tedy prodlužuji lhůtu žádosti o unban. Podej si jí nejdříve za tři měsíce od doby udělení banu.

Přeji ti hezký den a měj se.

 


Powered by LeoSight IFS
LT~48