Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na Matthewa Scotta, Frantu Xeratha a Endyho Brauna.


Stratus

Hráč

14
26.5.2022 22:56, naposledy upraveno 26.5.2022 22:58 uživatelem Stratus

@Lexikonn ještě tady něco odložím aby jsi měl přehled jak to doopravdy bylo.

Začalo to tak, že jsem potkal Matthewa Scotta na dálnici. Zkoušel mi nabízet jeho "práci" (poděl) jako mechanik v jeho "garáži" tak to probíhalo asi nějak takhle (čas 21:49:31)  https://leosight.cz/logs/WC9YfRgh4C (Pouze logy, začal jsem natáčet až když zajel do jeho garáže po následném pronásledování) (ještě dodám to vystřelení v lozích bylo do vzduchu jako varovná střela)

Jakmile jsem vešel do garáže tak tam campil i s Frantíkem a začali to okamžitě kropit. Tudíž nevím kde se jednalo o DM když začali střílet oni ale dobře tak to posoudil @Lexikonn a vyvracet mu to samozřejmě nehodlám. A do třetice všeho dobrého začali metovat a někam pravděpodobně na discord napsali Endymu Braunovi aby to napojil. No a ten to začal instantě kropit i když byl peace time. Po celou tu dobu jsem byl v garáži jelikož jsem čekal na report o vykradení jednoho z jejich vozidel, avšak nikdo z AT nebyl dostupný.

Video je zde: https://www.youtube.com/watch?v=qHUMlcyfR2s

(btw za ty střihy se omlouvám, jelikož kvůli natáčení mi počítač začne chvílemi fps dropovat apod.)

Za hudbu se taky omlouvám hrálo mi do toho spotify a zvuky jsem nechtěl utlumit jelikož by tam nebyla slyšet střelba od Endyho. (vím že to je v lozích ale takhle to je lepší)

 

 

27.5.2022 00:17
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Stratus

Hráč

14
27.5.2022 08:11

To sice ano, ale nestřelil jsem po něm, vystřelil jsem do vzduchu jak už jsem řekl. První kdo to začal šít tak byli oni do mé postavy, ale díky jejich aimu mě ani jeden z nich netrefili. Do té garáže jsem vlezl jelikož na mě Matthew zařval: Sráči!  (v lozích to samozřejmě taky je) takže to bylo tak nějak z obou stran. 

27.5.2022 09:38
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Stratus

Hráč

14
27.5.2022 11:53

Podotýkám že tam ani jeden střih není, jsou tam pouze pospojované segmenty. A tím výstřelem jsem myslel na dálnici, ne v garáži.

Do garáže jsem vtrhl a střílel jelikož bych od nich jinak dostal PK (když to začli instantně kropit hned co jsem vešel do elevátoru) ale neměli ani jeden vestu a brokovnicí to byla prostě smrtelná rána. 

Ale vidím že to asi nikam nevede.

 

27.5.2022 14:52, odstraněno 27.5.2022 14:54 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~43

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
dikobras

400Kč včera v 17:20

TeloFTW

100Kč včera v 17:20

lolcz

400Kč včera v 17:20

Nejnovější uživatelé
Naomi

Registrován 26.4.2024

vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024