Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Návrh] Pridanie /seznamit /znam


neznamy#4744

Smazaný účet

6
31.5.2022 17:37

Ahojte ako by nejeden povedal. Zbytočný návrh.

 

 

Určite ste sa minimálne raz stretli s tím že ste k niekomu prišli zo slovami "Zdar Michael" (Vzorové meno) no človek vás nespoznal a preto sa vás pýtal odkiaľ vás pozná. No preberme ale realitu. Zdravím sa ľudom ktorých skutočne poznám a presne viem odkiaľ ich poznám nie?

 

Obsah návrhu

Pridanie možnosti /seznamit [ID] a /znam [ID]

Počas priebehu RP sa zoznámime s nejakou slečnou a chceme aby si ju naša postava zapamätala. Preto napíšeme /seznamit [ID] hráčovi do chatu vybehne ponuka ako pri ponuke animácii /y /n naše postavy sa teraz poznajú.

Po zadaní príkazu /znam [ID] nám do chatu naskočí text "Bethanny Williams - S postavou Zoe Corrnett Strasz se znáš od 31.05.2022" prípadne niečo podobné.

 

Áno je to detail

Yuutsu

Hráč

27
31.5.2022 17:59

Ahoj,

 

chápu tě ale dovolím si nesouhlasit, v realitě se ti podstatě může stát uplně to stejný, dám příklad

př: setkáš se s holčinou v baru, nepamatuješ si na ní, ale ona tě uvidí za týden v obchodě, a proběhne vlastně stejná situace: Ahoj? známe se ?

 

a to si představ teprve Extrovertní lidi kteří se baví se Stovkou dalších lidí (bleh)

za mě je to taková automatizace která už do realneho světa nepatří, tudiž ani do RP dle mě

 

Toust out<3

 


Powered by LeoSight IFS
LT~29

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024