Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Alt to Alt (336 hodin) @SovietDog


neznamy#6016

Smazaný účet

20
31.5.2022 18:44, naposledy upraveno 31.5.2022 19:12 uživatelem neznamy#6016

Zdravím všechny u tohoto dnešního topicu.

Nebude to standartní žádost o unban, spíše vysvětlení, a hlavně omluva.
začal bych nejhlavnějším bodem, a to bude vysvětlení

                                                                               Vysvětlení


Ban byl udělen včera (30.5.) v 22:22 hodin, kdy jsem z pár hráčema RPil DN v MG, přiletěl za mnou SovietDog a ptal se mě ohledně frakce 295 (Arma et Vitia), říkal jsem si, že asi nemůžu být za dvě postavy na své frakci.
(Marco je owner frakce, Hiroki (Altka) tam byla s plnými právy, dovysvětlím)
Následně se mě zeptal -
V tenhle moment jsem si myslel tedy, že nemůžu být ve své frakci za altku, tak jsem jí teda leavnul a optal se.           
Pak jsme se nějak "zasmáli" nad tím že jsem frakci opustil  -
V tuto chvíli jsem si říkal, že co po mně tedy chtěl, mnom, v rozepsaným textu mi počítač hodil BlueScreen
Zbytek se řešil na DC.

Dobře, tohle by jste mohli pochopit jako určitý A2A který byl schválně, ano, vypadá to tak.

Každopádně tady je vysvětlení v1.2, na Hirokim jsem si z nízký role chtěl nastavit vyšší roli (Nikoli s plnými právy) a je možné že jsem missclicknul nad, kde je vyšší role (Don), takto jsem to popsal i Sovietovi


Super, dostali jsme se na DC, yay.
Na toto mi odepsal následovné 

Ano, a jsme tu, vypadá to jako záměrný A2A, furt se nic nezměnilo.

Ale je tu jedna věc, za postavu Hiroki_Miyajima jsem v dalších sedmi frakcích které jsem musel denně navštěvovat, do frakce 295 (AeV) jsem se do včerejška ani nepodíval.
Jestli je Soviet schopný se nějak podívat do frakce 295 a podívat se třeba na auta, či bankovní učetnictví, měl by zjistit že jsem v žádnem autě nejezdil, (až na boxtruck který mi ukázal Vincenzo_Leto  @Tonix211) a z frakce nic nevzal, ani nijak nevyužil nic z ní.
Důvod proč jsem do té frakce (295) za alt postavu ani nelezl jsem vám už napsal, ten druhý je , že jsem tam nic nepotřeboval, RPil jsem jinde, a svoje, protože main charakter je neaktivní z IC důvodů.

                                                                                Omluva


Moje omluva patří celému Admin Teamu na tomhle portálu, především pak SovietDog - ovi který semnou musel toto řešit.
Vím že tato situace vypadá zle, a vše hraje proti mně, já jsem si jel přišel očistit svědomí, nežádám tím tak o unban, spíš jsem chtěl ujasnit situaci, ban si samozřejmě vzhledem k této situaci zasloužím.

Omlouvám se že omluva je chabší, než vysvtlení, je to prostě moc komplikované.

peace out ✌️ @SovietDog

31.5.2022 21:58

Jestli by se jednalo skutečně o missclick tak určitě by sis to v F3ce dříve či později zkontroloval, to že jsi to neudělal je tvůj problém. Zde už asi není nic dalšího na řešení takže tvojí žádost zamítám a zavírám.


Powered by LeoSight IFS
LT~30

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
dikobras

400Kč včera v 17:20

TeloFTW

100Kč včera v 17:20

lolcz

400Kč včera v 17:20

Nejnovější uživatelé
Naomi

Registrován 26.4.2024

vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024