Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vytvoření České Aerolinie (ČSA)

1 2
alo553

Hráč

9.5.2020 10:02

O ČSA či jakoukoliv leteckou společnost se pokoušelo již více serverů, na většině do dopadlo stejně, lidé z frakce dělali většinu času nelegální činnosti, dále to zacházelo tak, že tam všichni byly pouze kvůli penězům, když už, udělat to jako soukromou frakci aby jela na sebe, to by omezilo lidi co tam jsou pouze pro peníze, jelikož by frakce jela sama na sebe a z výdělků co by vydělala by musela platit zaměstnance vlastnoručně, např. pokaždé, co pilot utrhne výdělek, bude muset peníze dát někomu kdo je může dát zpět do frakce, např. tak že by 75% z výdělku šlo do frakce a zbytek by si mohl nechat pilot.

Buka

Hráč

9.5.2020 13:05, naposledy upraveno 9.5.2020 19:11 uživatelem Buka

misatorcz - Víš vůbec co všechno jde na letadlech RPit ? Už jenom před vzletem musíš zkontrolovat na letadle tolik věcí (Klapky, nastavení palivových ventilů, palubních přístrrojů atd.. a už jenom to že motory v letadlech se nestartují tím, že strčíš klíček do zapalování a pootočíš jím. - Takže to všechno se dá  v letadlech RPpit. A taky že v letadlech budou sedět - jako v reálu- dva piloti a budou se navzájem kontrolovat atd.  - takže na píčoviny nebude ani čas :D

Petan09

Hráč

9.5.2020 23:10

Souhlasím, konečně by se konečně dalo koupit vrtulník atd. (byl by potřeba letečák) 

Jsem PRO

OurMatthew

Hráč

9.5.2020 23:13

@Petan09 Aby pak každý druhý zase neparkoval vrtulník před úřadem :D

jurasek

Hráč

10.5.2020 12:52, naposledy upraveno 14.5.2020 13:46 uživatelem jurasek

Nám nejde o to, aby tam byl obchod s vrtulníky a letadly, nám jde o to aby na serveru bylo něco nového. A aby si někdo mohl pronajmout letadlo nebo vrtulník bez pilota, musí mít pilotní průkaz. A tem by jsme taky chtěli u nás ve frakci dělat. Ale ten by musel být drahý nebo obtížný pro získání, aby to nemohl mít kdejaký blb a pak s tím létat před úřad atd. Ale to by jsme chtěli dělat v budoucnu, a hlavně jestli nám tuto frakci povolí.

15.5.2020 23:21

Ahoj, túto frakciu si už dávnejšie niekto žiadal ale skript sa k nej ešte nespravil takže nebola vytvorená. Budem ťa kontaktovať ak majiteľ predošlej žiadosti nebude mať už o frakciu záujem. Najprv sa ale musí spraviť skript a samotná funkčnosť frakcie.

1 2

Toto téma právě čte 1 uživatel:


Powered by LeoSight IFS
LT~49