Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádám o unban


1.6.2022 15:30, naposledy upraveno 1.6.2022 17:29 uživatelem dykobraz

Dobrý den žádám o unban za pravidlo č.24 všechno to žačalo tímhle random typek začal porušovat několik pravidel look here : https://streamable.com/3fo9dx  : video není moje ale na videu jsem já. - můžete vidět jak mi mlátil do auta                                                                                                                                

 

 

 

 

 

Potom jak jsme přestali natáčet tak mi rozkopal auto ujel s ním a mlátil mě a kamaráda ---- tímhle jsem chtěl rychle upozornit admina tak jsem mu poslal PM. Protože kdybych podal report tak to bude trvat dost dlouho než to admin začne řešit byl jsem mega vytočenej tímhle bych se chtěl omluvit: @SovietDog za poslání PM----- A stačilo mě jen upozornit každý dělá chyby a já jsem jednu udělal takže tohle je jen jedna velká omluva.


Powered by LeoSight IFS
LT~14