Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Prodej drog NPC


neznamy#2676

Smazaný účet

3
2.6.2022 23:11

Ahoj.

Mám návrh ohledně prodeje drog přímo NPC

Možná to bude znít celkem divně, ale napadlo mě to během hraní.

Jak každý víme, na serveru můžete prodávat kokain, ale co kdyby jste si zakoupili materiál pro drogu a prodali by jste to náhodným NPC.

Jak by to fungovalo?

Na mapě by jste mohli najít nějaké NPC, kterému by jste mohli prodat vaše vyrobené drogy.

Po dlouhodobém prodeji danému NPC by vám začal dávat více peněz za gramy.

Jak najít NPC?

NPC by bylo po určitých částech mapy, převážně v gangsterských území ( jako v singleplayeru).

Jak by to nadále fungovalo?

NPC by vám po prodeji drogy řeklo své telefonní číslo a vždy by vám zaslalo SMS s tím, jakou drogu chce.

Drogová závislost NPC

Každému NPC, kterému jste prodali vaše zboží by se po delší době začne zvyšovat drogová závislost. Tím pádem by od vás chtěl více gramů za více peněz

PŘÍKLAD

Na začátku

5 gramů kokainu - 10.000 kč

Po pátém prodeji

6 gramů - 15.000 kč

Skrytá policie

Někdy by se mohlo stát, že by jste potkali NPC a chtěli by jste mu prodat nějaký ten matroš, NPC by to od vás odkoupilo, ale dalo by hlášení na PSA, že na místě kde jste mu prodali ten matroš se pohybuje drogový dealer.

Vlastní impérium

Po vice jak 20 prodejů vám NPC zašle zprávu s tím, že by pro vás rád pracoval. 

Dojedete za dealerem a nabídnete mu práci pro vaše impérium. Poté, vám vždy zašle zprávu s tím, kolik potřebuje gramů na prodej př. 5 gramů kokainu. Jakmile mu je dáte, tak za hodinu vám zašle zprávu, že má pro vás peníze z prodeje. 5 gramů kokainu stojí přibližně 10.000 kč, ale dealer by vám dal 12.000 kč (aby jste měl nějaký profit samozřejmě)

Po dlouhodobém prodeji vašeho dealera by po vás pak chtěl více gramů, ale dával by vám více peněz.

 

Je to jen nápad, nemusíte mě sežrat v komentářích xd. peace 

 

Artistiques

Hráč

32
2.6.2022 23:15

Všechno to zní zajímavě, až na to vlastní imperium, je to vlastně farma na prachy kde ti npc vydělávají, aniž by je mohl někdo chytit (zatkni NPC) ceny si taky trošku pozměnit s mohlo by to být zajimavé 👀


Powered by LeoSight IFS
LT~72

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024