Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Koupím firmu


Develon

Hráč

40
4.6.2022 20:15, naposledy upraveno 5.6.2022 09:33 uživatelem Develon

Zdravím , ráda bych odkoupila firmu

Moje Představa- Licence Alespon trucker , to je priorita , pokud by se našla ve firmě i Licence Delivery či Security , nebo možná Licence Tuning  což beru jako bonus tak se zlobit nebudu.  O ceně jsem ochotna jednat až podle toho co mi nabídnete.

s Pozdravem Ellie Loydová - Kontakt na mě je 833190 Telefonní číslo Nebo ellie.loydova@post.icemail.

Děkuji za zprávy a budu se těšit.

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Mixing (IRL si taky nekoupíš firmu s modulem)

Sensei

Hráč

27
4.6.2022 22:52

Môžete mi upresniť čo si predstavujete pod pojmom modul?

-Paul Shelby

Develon

Hráč

40
4.6.2022 23:31

Omlouvám se , napíšu to takto , ráda bych firmu s oprávněním k převozu zboží za pomoci kamionu , to je priorita , pokud by se našla ve firmě i specializace na rozvoz balíčku či třeba hlídání objektu , nebo možná koncese k tuningu vozidel což beru jako bonus tak se zlobit nebudu.

Pa7r9k

Hráč

8
8.6.2022 13:03, naposledy upraveno 8.6.2022 13:07 uživatelem Pa7r9k

 

Posto maledetto

Frakční licencie: STATS, SECURITY, DELIVERY

Poznámka: Firma nemá žiadne vlastníctvo.

Cena:  1 550 000 Kč.

 

Pablo's Corporation

Frakční licencie:  MECHANIC, NPC, DELIVERY, GATE, SHOP

Poznámka:  Hodnota vlastníctva firmy je 1 945 634 Kč. ( Vozidla + Nemovitost)

Cena: 3 550 000 Kč.

 

AWIGO s.r.o.

Frakční licencie: OILRIG

Poznámka: Hodnota vlastníctva firmy je 1 349 180 Kč. ( Loď )

Cena: 2 550 000 Kč.

 

Kontaktujte ma: Tatienne Mauricette, 495 507, tatienne.mauricette@post.ic

Develon

Hráč

40
8.6.2022 13:31

Bohužel ani jedna z těch firem nedisponuje licencí Trucker, ale děkuji za nabídku.

asdf

Hráč

15
24.6.2022 10:15

Dobrý den,

nabízím Vám k prodeji firmu zaměřující se na ochranu kamionových spedic. Máme vlastní sídlo, 3x cruiser, 2x hummer, 1x scanii, 1x raptor, 1x odtahový vůz a 1x bentley pro vedení. Jméno ani lokaci Vám zatím nesdělím pro zachování bezpečnosti mezi zaměstnanci. Máme licenci k přepravě zboží kamiony, vizuálním a motorovým úpravám vozů. Nejde mi o cenu, ale o to, aby se firma dostala do dobrých rukou. Většina zaměstnanců vlastní zbrojní povolení kategorie T1, vedení i T2. V případě Vašeho nastoupení by bylo možné Vás podpořit k získání zbrojního povolení. S Vámi již zkušenosti mám, rovněž jste postavena ve vedení CRN Security. Pokud by Váš zájem přetrvával, ozvěte se prosím na mailu carl.james.aston@post.ic, kde bychom sjednali osobní schůzi s prohlídkou základny a představením společnosti. 

S pozdravem 

Carl James Aston

((@Develon))


Powered by LeoSight IFS
LT~60