Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

3 PERMA SKORUJU CHLAPCIIIIIIIIIIIII


HejT

Hráč

2
5.6.2022 17:12

hraju 10min koupim si solidni fofrkarku vyabehnu z uranovyho dolu a auto vole mi slohne nejakej prochcanej ufon. beham si tam tak hodku, vykradam kary kolem a mrdsk dobehnu si to takhle az na odtahvku. ale co to? auto mi ufoni jeste neprcli na odtah no jo tak si ukradnu kolo a udelam si solidni jobik u postaku. napise mi nejakej Salam nebo co ze prej hej brachooo jake id je toho tvyho auta? napisu id a mrdsk borec je na odtahu xdd napisu mu hej brachoo ale to auto tam nebylo to jako ufoni uz jako hodili na odtah a borec NO, ALE TED UZ TAM JE. xddd nabehnu k benzince ze pochillu u kantry vis jak a mrdsk nejakej autak Drandic ze jmeno Baron Trencl neni dobry asi moc znama irl postava idk takze Styv Zajac mi nahodi nick Bronislav Trenclik asi si z toho mam vychcat streva jak jsem se u toho zasmal xd no nic jdu na druhou postavicku a borec si asi lesti kladku nad tim jak to hraju a hodi permici ja su spokojenej pac ten server jde tezce do hoven zdechlo to tam vic jak za hitlera zidu a to je co rict xd tak se tu mejte sragory papa HejTik vas milovanej <3 jdu rpit na roblox maji tam ti admini vic mozecku a chodej vic ven jak tady ty vyhulený prasečí negři 

 

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nevhodné vyjadřování
5.6.2022 20:02, odstraněno 5.6.2022 22:12 administrátorem
Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem

Powered by LeoSight IFS
LT~35