Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Hledam nejbohadšiho muže serveru MTA Skimo.

1 2



8.6.2022 18:57

@neznamy#3931

ne jen chci vidět jak si žije nechci nic po něm a stejně nemužu protoze by to bila meta

Shadey

Hráč

9
8.6.2022 19:02, naposledy upraveno 8.6.2022 19:14 uživatelem Shadey

@9NITRO9 
Jezdí drahými auty, tráví na skimu víc času "prací" než zábavou. S tisícovkou si můžeš užít stejně kvalitní život, jako se 100 míčema. 

Drelamond

Hráč

9
8.6.2022 19:20

Nechápem prečo by tu niekto reval ked príde o 1m to je nič... mne sa podarilo okradnúť hráča čo mal u seba 5m.

Naopak karma vrátila a prišiel som o 7m neriešim, nahrám si. Ak chceš zarábať veľké peniaze, tak sa snaž IC zohnať strelnú zbraň a nervy. Musíš si stiahnúť niaký točič hry, aby si hned nedostal ban pretože na to máš pravidlo. 

Ak budeš mať zbraň, nervy a točiací program tak sa priprav že hráči nebudú rpiť fear alebo aj afkuju pretože klasika hráči si dajú radšej ban než by mali prísť o peniaze. Má to svoju výhodu že začneš z toho točiť kontent aby hráči videli aký hráči tam sú :D 

 

tu máš taký menší vzoríček ako na to.

https://www.youtube.com/watch?v=6zzwTbUWAhw&t=195s

Julik

Hráč

31
8.6.2022 19:25, naposledy upraveno 9.6.2022 08:16 uživatelem Julik

Zdar,dejme tomu že za těch mých cca 2 tis. hodin na skimu,že jsem v jednu dobu měl asi nejvíce okolo 70 M. A věř mi že to není moc,ale zase každý je nějaký a každý by to investoval asi jinak.K moji investici mi bylo pomalu i těch 70 M k ničemu. A jsou tu i mnohem bohatší hráči. 🤣🤣👋 

 

A abych to upravil. Tak taky hrálo docela roli to kdy jsi začal hrát. V dobu VCT a dovozů to bylo taky o nečem jiném. VCT (auto z unique úpravou)  jsi si udělal dejme tomu do 5M. A dovoz supersport jsi koupil do 10m. Ted ti žádný dovoz nenechá,a ani VCT(auto z unique úpravou)  už se moc neprodávaj.. 

8.6.2022 19:45

@Drelamond to je ten problem zbraň

8.6.2022 20:23
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Dave323

Hráč

32
8.6.2022 20:29, naposledy upraveno 8.6.2022 20:32 uživatelem Dave323

Řeknu ti to takhle, věci, jako je okrádání bych na tvojem místě ani nezkoušel. Nevím sice kolik máš hodin nebo jak moc RP ovládáš, ale RPit slušnej ilegal, aby jsi měl peníze a zároveň nekazil hru všem okolo sebe a hlavně nedostal hromadu banů (který často vedou až k permici) je téměř nemožné, když se zaměřuješ hlavně na vydělávání peněz. Naznačoval tomu i příspěvek od Rataje, kdy doporučoval komu jaké RP (zkusím najít a dohodím to sem). Já osobně ti doporučím IZS RP (Hlavně PSA a ZZS, jelikož HZS je sice super, ale dá se říct že je to nejlehčí na RP že všech.). Jakmile se přestaneš zaměřovat na vydělávání a hlavně na SocialRP pochopíš, že Skimo není opravdu o hromadě peněz, drahých aut a stání na benzince. Budeš zaměstnán v IZS, jezdit na výjezdy, čímž si dokážeš opravdu skvěle procvičit a i naučit RP, když budeš šikovnej a budeš chtít 😉. Hlavně SocialRP je strašně skvělá věc, která mě tu držela drtivou většinu z těch cca 2750h a troufám si říct, že to je to kouzlo, které ti RP poskytne.

Peace, Dáva ❤️✌️

 

E: Tady máš ten příspěvek. https://leosight.cz/forum/topic/4008 

 

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~57