Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na Admina SovietDog


Develon

Hráč

40
10.6.2022 17:23, naposledy upraveno 10.6.2022 17:24 uživatelem Develon

Nechtělo se mi do toho, ale bohužel, dostal jsem od Admina SovietDog Ban na 20 hodin za Spam Itemů, ano napsal mi pm a chtěl vysvětlení proč jsem tak zaneřádil doly(odhazoval zbytečnou těžbu) , já mu do Pmka odepsal že jsem nevěděl že to admin team musí čistit ručně , v tu chvíli jsem to opravdu nevěděl a bylo to pro mě překvapení , slušně jsem se omluvil s nabídkou že se tam vrátím a doly vyčistím , bohužel , to Sovietovi nestačilo a portnul se za mnou s Větou , Poslední Slova ? už za mě to zračí kde je nejspíš arogance toho hráče ale to pomineme , s banem jsem souhlasil , myslel sem že za tohle bude na hodinku , max 3 , to jsem byl ochoten snést, No dostal jsem ban na 20 hodin , říkám si fajne. I to bych unesl , ale co neunesu je to že v těch dolech jsem trávil skoro 3 hodiny , a těžbu co jsem si dal do auta mi nejspíš smazal , když jsem jí v autě hledal , nenašel sem ji , za mě už je tohle překračování práv , hraničí to z buzerací hráče,  Ty itemy nebyly získány porušením pravidel , krádeží a ničím , byly poctivě vykopané , tak se ptám , co Umožnuje Sovietovi mazat itemy hráčů ?. Za mě je to přehnané a proto vznáším tuhle Stížnost. Rád bych to rozumně vyřešil. 

10.6.2022 17:32

Já bych se jen rád dotázal, kde je přímo ta stížnost na Sovieta. Stěžuješ si tu na délku banu a okolnosti kolem něj, ale nikde přímo nevidím nic konkrétního vůči Sovietovi. Stěžuješ si na ban, to můžeš řešit žádostí o unban u Sovieta, posléze v případě zamítnutí u SedliXe.

Lobster

Hráč

4
10.6.2022 17:34

Hele stebou úplně souhlasím, myslim si že Sovietdog jenom využívá práva, a akorát niči server a jak se podívám, tento Admin už má několika stížnosti a nechápu proč si ho tady furt drží když hráčům dělá naschvály.

Lobster

Hráč

4
10.6.2022 17:36

Ale Dzardys, však tady on píše že vykradl mu itemy z auta co si vytěžil sám, a to je využívání pravidel takže je to tady napsané velmi správně a stručně.

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post
10.6.2022 17:38

Jedna věc je kopat kolem sebe, druhá věc je nazývána správným postupem, čili tvrdit a dokázat. Není tu žádný důkaz, pouze osočování a rozjímání nad něčím, co se mohlo stát. A je mi líto, ale od hráče, který má víc hodin v banu než ve hře, je docela ironické poslouchat něco o ničení serveru, proto prosím, Lobstere, važ slova, jehož vůči adminovi, čili osobě, jíž bys měl respektovat, užíváš.

Lobster

Hráč

4
10.6.2022 17:40

Pouze držíte spolu, to je logické protože je mu jde o hodně ale to je jedno, ale jsem já i jeho důkaz jak mu to smazal

10.6.2022 17:49

Opět kopeš kolem sebe bez důkazu. Hráč s tolika bany není relevantní ani coby člen této diskuze, pakliže má tento přístup, ale ani jako důkaz. Je rozdíl mezi důkazem a svědkem, a to, že tu kolem sebe budeš kopat a vypouštět ze svých prstů nesmysly, je úplně irelevantní. Aby ses tu ale nezhroutil a nepsal věci, kterých budeš posléze litovat, pro jistotu topic locknu a upozorním na něj SedliXe. Chceme totiž, aby diskuze pod "stížností" byla předmětná, když už není předmětná samotná stížnost.

10.6.2022 19:26
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
10.6.2022 23:38

Na tvou vlastní žádost a s vědomím SedliXe přesouvám stížnost do koše.


Powered by LeoSight IFS
LT~69

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4553 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Matbrok

500Kč včera v 17:57

MartasHyper

67Kč 4.5.2024 20:39

kendi

40Kč 4.5.2024 14:53

Nejnovější uživatelé
JamesUnpak

Registrován 5.5.2024

TomasJedno

Registrován 5.5.2024

Samuelko123

Registrován 5.5.2024