LeoSight.cz

já fakt nevím co se děje


Matbrok

VIP

134
11.6.2022 00:04

Ahoj @Dzardys nevím proč mě sleduješ jen co se připojím, ale dobrá jsem totální kokot abych chodil na skimo po oslavě narozenin, reálně jsem tam byl 5 minut a nechápu co je na to špátné, jet s hummerem terénem. Pokud jsem něco podělal  moc se omlouvám, to že jsem pod vlivem mě neomlouvá a jsem rád, že tu je někdo kdo mě na skimu nechce vidět, 

S láskou Matbrok....

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nevhodné vyjadřování
11.6.2022 00:13

To, jestli ses sotva připojil, nemá vliv. Dal jsem si na tebe recon, protože vím, že v poslední době rád porušuješ pravidla, a to, že jsi udělal v podstatě totéž, za co jsi dostal ban včera v noci, beru už jako vyloženě výsměch. Jedna věc je jezdit s Hummerem v terénu, druhá věc je udělat s Hummerem v terénu breakdance a jet v pohodě dál se slovy "ZZS stejně nepřijede".
O tom, že tě na Skimu nechci vidět, raději ani diskutovat nebudu, jednoduše neporušuj pravidla a budem dobrý. Máš teď docela dlouho na to, aby sis promyslel, zda ti za to stojí dělat naschvály a ignorovat pravidla. Ale upozorním tě, že počet trestů se ti pomalu navyšuje a nemusí to příště skončit u dočasného trestu. Protože tohle není žádost, nebudu vznášet verdikt, prostě to jen locknu.


Powered by LeoSight IFS
LT~23

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

ČERVENEC 2025
2922 Kč / 10600 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Bigwolfikstudio (444Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
vyhonek25

50Kč včera v 18:06

Cleocz

170Kč včera v 14:35

KasovicOfficial

304Kč 4.7.2025 17:06

Nejnovější uživatelé
GamerBoyCZ

Registrován 6.7.2025

PureZ3N

Registrován 6.7.2025

Lamar

Registrován 5.7.2025