Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nahlašení za NonRP Injuries

1 2



Julik

Hráč

31
15.6.2022 19:53

Jacko ti to nemohl vysvělit lépe, děkuji :3 Chci aby jsi pochopil to že když IRL nabouráš, tak nebudeš určitě brečet polestmi atd půl h po bouračce.. 

19.6.2022 01:17

Ahoj,

tvůj příspěvek jsem přesunul z hlášení problémů do stížností a nahlášení. Důvodem je, že si stěžuješ na hráče a ne administrátora.

Julik

Hráč

31
30.6.2022 06:52, naposledy upraveno 30.6.2022 06:59 uživatelem Julik

Dobré ráno, ale chtěl bych se zeptat. Jestli se zde tato stížnost nějak řešila..Nikde jsem nic nevidel že by se to nějak řešilo. A vrátil jsem se ktomu jen z důvodu toho Injuries.. Zrovna na Injuries jsem docela háklivý, a nabourat cca v 120ti do zdi (čelni naráz) Ani ne po 10m nabourá do dalšího sloupu min v 60ti..A Injuries také nikde,vím ze se řešilo nějaké Injuries cca 5m ale jak jsem říkal.Nevim o tom ze by bylo v pravidlech někde povoleno rpit Injuries po nějakém času.. Budu rad když se někdo z AT více vyjádří. Mějte pěkný den a mějte se rádi, Julik 🧡👋

 

Edit: No tak asi to vyřešil čas za nás všechny z CZHERBIE se stal neznamy#1426 

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~28