Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

weqsiik - Unban.


weqsiik

Hráč

16
14.6.2022 19:57

Zdravím vás Komunito a Admin "týme"!!

Po "pár" dnech jsem se rozhodl sepsat si novou žádost o UB.

Jdeme se na to vrhnout : Asi víte za co jsem dostal mojí druhou permu. (Pro-ty co neví - Můj kamarád odjel od čelní srážky ve 200km/h ) Nejprve ban od Holyska poté prodloužení od  @SovietDog na permaban.

Jsem si jist toho že jsem udělal už jenom tu chybu , že jsem nastoupil do vozidla s "tím daným hráčem"

potrestání jsem docela čekal , nechci vše svádět na "toho daného hráče" ale taky svojí chybu že jsem nepodal report na něho, a nepočkal. Trest byl spravedlivý a důvod byl taktéž vhodný . Chtěl bych se ti znovu omluvit za mé "spamy na discordu apod".  Tímto tě prosím dej mi ještě jednu šanci a dopřej mi se znovu vrátit do starých kolejí Skima.

Vím že nejsem nejlepší RP hráč.  Ale ještě jedna šance by mi sedla...

Předem děkuji za přečtení,reakcí,apod.

sepsáno 14.6. 2022 - 19:55

Hezký zbytek dne - Hráč weqsiik.

 

25.6.2022 17:53

Unbanu se nedočkáš.. Ačkoliv jak říkáš nebyla to tak úplně tvá vina tak plnou vinu přeci jenom někde máš a to u pravidla č.8, kde je hráč povinen někoho nahlásit, když někdo porušuje pravidla.


Powered by LeoSight IFS
LT~30