Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

UNBAN @Dzardys


Tulen4762

Hráč

10
21.6.2022 14:24, naposledy upraveno 21.6.2022 14:30 uživatelem Tulen4762

Dobrý odpoledne dne 13.2 jsem dostal permu za pravidlo číslo 3. A DM  od admina @Dzardys

DM: bylo tak že jsem nabral typka  do kamionu a chtěl někam svest ja tam neměl moc cestu tak jsem ho chtěl aspoň do půlky vyzvedl jsem ho v LV a jel jsem směr Elektro jeli jsme vyložit a pak jsme jeli zas do LV a já na mostu směr blubbery zastavil a chtěl jsem ho vysadit že ho tam nechci že je v půlce cesty atd tak jsem dal že otevírám dveře a že ho vyhazuju  pak este tam jel nakej typek od stejně firmy a přejel ho.

Pravidlo číslo 3.: Pravidlo číslo 3 se stali na discordu  v soukromých zprávách u sovietdog  psal jsem mu až dá kámošovi pryč permu protože  jsem chtěl s ním eprit nevěděl jsem zaco  má kámoš permu ale hádal jsem se s ním jak malé dítě ano vim neměl jsem to dělat býka to moje kravina obhajovat  někoho permu když ani nevím za co byla sovietdog mi furt říkal ne tak jsem se furt s ním hádal tak si mě pak zablokoval na discordu.

Permu jsem dostal když jsem jel pak nazpátek do Elektra divil jsem se za co byl jsem naštvaní  ale byla to moje chyba.

Takže se este všem jednou omlouvám za moje RP a že jsem vám kazil RP už jsem se zas ponaucil  a chci si zase zahrát až mám co hrát po prázdninách skimo je hodně originální  a zábavní server děkuji za zpětnou vazbu od  @Dzardys

 

Sorry za ping 

25.6.2022 15:36

Dám ti poslední šanci, zkus ji nezahodit.


Powered by LeoSight IFS
LT~23

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4873 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misatorcz

150Kč včera v 16:20

MartasHyper

60Kč včera v 16:20

dikobras

10Kč včera v 16:19

Nejnovější uživatelé
JamesUnpak

Registrován 5.5.2024

TomasJedno

Registrován 5.5.2024

Samuelko123

Registrován 5.5.2024