Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Dotazník - kdo je váš nej(ne)oblíbenější člen AT?

1 2



hondacivic

Hráč

54
24.6.2022 15:41

V HT mi chybí @DOPERINO.

2.7.2022 05:52, naposledy upraveno 2.7.2022 05:57 uživatelem Killer14

Ahojte,

Omlouvám za prodlení o den, kdy jsem výsledky měl zveřejnit, tak to tedy udělám nyní...

Na dotazníku nej(ne)oblíbenějšího člena AT se podílelo 42 respondentů a na dotazníku co se týče HT, se podílelo respondentů jen v počtu 14. Všem mnohokrát děkuji, že jste mi věnovali čas k těmto dotazníkům. Každopádně bych rád sdělil TOP 3 oblíbených (na třetím místě jsou umístěni 2 členové AT, u členů HT jsou výsledky zajímavé, na prvním místě jsou rozmístěni 3 členové HT, na druhém 8 a na třetím nikdo kvůli výpočtu v souhrnu) a neoblíbených členů AT/HT.


TOP 3 oblíbených členů AT:

1. Puding (21,4% v počtu devíti hlasů)
2. Lexikonn (11,9% v počtu pěti hlasů)
3. 
SedliX a Dzardys (9,5% v počtu čtyř hlasů)


TOP 3 nejméně oblíbených členů AT:

1. SovietDog a Lofanek (bývalý člen AT) (11,9% v počtu pěti hlasů každému z nich)
2. Dzardys, Lexikonn, Petriik1 (bývalý člen AT), RozhodneNeBaca (bývalý člen AT) (9,5% v počtu čtyř hlasů každému z nich)
3. N/A (prázdné místo - nebyl zvolen nikdo, 3 respondenti se zdrželi volby) (7,1%)


TOP 3 oblíbených členů HT:

1. Pakandza, Trnass a SheFisko (14,3% v počtu dvou hlasů každému z nich)
2. magovec, Radekfil, petriik1, mariox, Zeintar (bývalý člen HT), zeldinko (bývalý člen HT), Dzardys (správce HT), Dvorkiss (7,1% u každého z nich jediný hlas)
3.
Nikdo (minimum je 7,1%)


TOP 3 nejméně oblíbených členů HT:

1. Lexionys (21,4% v počtu tří hlasů)
2.
asdf (14,3% v počtu dvou hlasů)
3.
adameeq, dandymenbro (bývalý člen HT), Zeintar (bývalý člen HT), Jacko88, Smaylo, Dzardys (správce HT) (9,5% v počtu jednoho hlasu každému z nich)


Ještě jednou vám děkuji a přeji vám krásný víkend. 😊

@hondacivic právě jsem si všiml, co jsi psal. Promiň, nepřidal jsem ho. 😅

Holub

Hráč

46
2.7.2022 13:26

Popravdě mě z výsledků hlasování překvapují jen dvě věci. První z nich je ta, že SedliX skončil "jen" třetí. Ta druhá je, že Lexikonn skončil takhle vysoko mezi oblíbenými. Byť je samozřejmě pravda, že spousta lidí, co pro něj hlasovala, zde nebyla, popřípadě neví o všech těch aférách co tu byly (to vlastně nevím ani já, ale už jen ty o kterých vím stojí skutečně za to). O tom, že když si z toho udělám i tabulku, kde budu posuzovat poměr oblíbenost:neoblíbenost, tak to vychází zase o trošku jinak, no.

Ve výsledku bych i řekl, že mě vlastně nepřekvapila pouze dvě jména na seznamu. Nebudu říkat která, ale vzhledem k preferencím a mentalitě komunity nejde o nic tak překvapivého.

PS: Hlasovat v té anketě pro helpery, tak bych ještě docela zamával těmi výsledky. 

Jacko88

Hráč

41
2.7.2022 21:29

@Holub tak hodnocení založené na jednom hlasu je zajímavé no. 😂😂

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~41