LeoSight.cz

Svodidla na dálnicích


22.6.2022 10:31, naposledy upraveno 22.6.2022 10:33 uživatelem DJDave

Zdravím všechny :)

Napadlo mě, jestli by se nemohlo přidat víc svodidel na nějaké nebezpečné úseky u dálnic. (hlavně kde je voda a hrozí nebezpečí pro některé hráče). Myslím, že každá dálnice by měla být zabezpečená natolik, aby nedošlo ke zbytečným nehodám. Hráči jsou prostě hráči. Nevím jestli by to bylo možné. Jde obzvlášť o úseky z Las Venturas do San Fiera. Myslím že by to i vypadalo líp. Takové víc reálnější a bezpečnější. To že se někdo vyseká, je sice  jeho problém že neumí řídit, ale kdyby tam ty svodidla byly tak se může RPit normálně na dálnici u svodidel, než někde utopení ve vodě. Je to jen návrh, budu rád za nějaké názory jak kladné, tak záporné. Díky moc a hezký zbytek dne všem :)

 

 

DJDave

22.6.2022 10:33

Ahoj,

nebylo by špatné to navrhnout kongresu nebo vládě. 

22.6.2022 11:25

Ďakujeme za vaše podnety v podateľni.

22.6.2022 11:25
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~48

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

Donator měsíce: Perii (3333Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

niki hledá spoluhráče na 7 Days to Die 30.8.2026 13:50
Kdo je online?
Mirkos

150Kč včera v 20:12

lukas68

500Kč včera v 20:12

Cap

150Kč 25.6.2026 21:45

Nejnovější uživatelé
Dredasik

Registrován 26.6.2026

pikasoczk5211

Registrován 25.6.2026

Vertix

Registrován 25.6.2026