Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

unban


22.6.2022 14:51, naposledy upraveno 22.6.2022 16:11 uživatelem barel

Zdravíčko všichni. Po dlouhé době, jsem dostal unban na tomto účtě Barel.

Asi před 1 - 2 měsícema, jsem si požádal o unban na mém druhém účtě westside (prosím smažte ho, už ho používat nebudu). za obcházení banu. A to se mi povedlo, unban jsem dostal. Akorát, jsem Dzardyse nepochopil (nemyslím to špatně), a nepochopil jsem zrovna to, že abych mohl hrát, tak musím mít unban i na tomto účtě (v té době jsem ho měl zabanovaný) , čemu se říká "globální ban". A já to nepochopil, a myslel jsem že když už unban mám tak jsem mohl jít hrát. Akorát, to bylo uplně jinak. Omlouvám se za to.

Po asi necelém měsíci, jsem si s Ratajem domluvil, že si unban na účet "barel" můžu podat až za měsíc, což jsem si podal 19.6. Také, jsem si ban zrovna dneska uvědomil, a už mi je vše jasné. A také mi je jasné, že se @Dzardys (Dzardys) určitě naštval, že mi předtím dal šanci a já ji porušil. Jen bych chtěl říct, že to nebylo schválně a omlouvám se.

Když už mám na tomto účtě unban, byl bych rád za unban in-game. Za tu dobu, jsem hrál anglické rp servery a zlepšilo se mi RP. A jak vidím, na skimu je mnoho nových lidí než předtím, a s některýma bych se i třeba chtěl poznat, a chtěl bych se podívat, co je na skimu nového. 

Děkuji.

25.6.2022 15:35

Dal jsem ti unban, doufám, že ses polepšil.


Powered by LeoSight IFS
LT~23

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4873 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misatorcz

150Kč včera v 16:20

MartasHyper

60Kč včera v 16:20

dikobras

10Kč včera v 16:19

Nejnovější uživatelé
JamesUnpak

Registrován 5.5.2024

TomasJedno

Registrován 5.5.2024

Samuelko123

Registrován 5.5.2024