Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nový UI - Inventář


Wallysak

Hráč

11
10.5.2020 16:42

Ahoj, napadlo mě udělat propracovanější inventář ve stylu RPG her, kde jsou políčka a podle velikosti itemu si můžete inventář skládat. Věci jdou stackovat, dělit, pokládat a tak podobně. Některé jsou menší, jiné zase větší. 

Mohl bych navrhnout rozhraní a postupně nakreslit vlastní ikonky, které by zapadly do hry. Tohle jsem poskládal jen na rychlo z flaticonu :D

OurMatthew

Hráč

26
10.5.2020 16:49

Nevím, nevím. Rozhodně by si hodně lidí muselo zvyknout. Na druhou stranu vypadá trochu přehledněji.

10.5.2020 17:00
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

misatorcz

Hráč

45
10.5.2020 17:08

Paradoxx by mu "pomohl" přece @pavot

della

Hráč

4
10.5.2020 17:33

dobre hovoríš "pomohl"

 

Wallysak

Hráč

11
10.5.2020 17:43

Ani programování toho UI by asi nebyla úplná hračka. Ale do toho nevidím :D Mohl bych připravit rozhraní, udělat nějaké simulace, aby programátor věděl jak to začít skládat a pak už jen připravovat ikonky.

Podle mě je to dost náročný, protože by se musel překopat celej systém inventáře. Zřejmě i zasáhnout do každého jedného itemu a dát mu další proměnné - velikost v ui, kolik se můž stackovat a další. Ale nevím, do toho moc nevidím.

Napadlo mě to, protože jsem chtěl zničit účtenku při prodeji beden (v inventáři to tam při prodávání různě skáče) a namísto toho jsem si zlikvidoval všechnu hotovost :D

Nebráním se pomoct i v jiných grafikách. Všiml jsem si, že třeba knihovna není přeložená a že v některých knížkách jsou informace v obrázcích. Mě se to líbí i z toho důvodu, že by to bylo dost unikátní oproti jiným serverům a při nějaké postupné obměně takových mechanismů jako je UI apod. by se gameplay dal vyšperkovat do nesmyslu. Mohlo by to přitáhnout další hráče. Já jsem hrál GTA někdy před deseti lety. Nebýt bráchy, tak ani nevím o MTA a roleplayi. Nikdy by mě nenapadlo, že se k tomu ve svých letech vrátím :D

10.5.2020 17:44
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Anon001

Hráč

0
10.5.2020 18:39

neznamy#15 udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č. 6 & 10
11.5.2020 14:07

Podobný inventár máme ešte z development serveru rozpracovaný avšak nie je dokončený. Ak sa k nemu niekedy vrátime tak sa pokúsime vytvoriť dizajn ktorý si poslal. Zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~67

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo