Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o skrátenie či zrušenie banu.


24.6.2022 15:28

Zdravím, včera som dostal ban od @Dzardys -a. Bol mi udelený za NonRP injuries..

Bolo to tak, že hráč má "zrazil" autom, ja som vytiahol glock a začal som po ňom strielať (samozrejme som mal viacej dôvodov po ňom strielať). Keď si mi ban dával, tak pred tým si určite videl toto video. Na videu je síce vidno ako ma prešiel, ale u mňa na monitore to tak nebolo. Dokonca to aj vidíš na videu, ako som v pohode odišiel. Kebyže ma zrazí, tak by tá animácia netrvala sekundu, ale omnoho viacej.

Z mojej strany všetko, ospravedlňovať sa nemám za čo, keďže som na mojom monitore videl niečo iné. Za skrátenie či úplný unban budem len rád. S láskou dendo.

karlito

Hráč

21
24.6.2022 15:44

Děkuji že se to video instantně stáhlo :D

DrHell

Hráč

18
24.6.2022 16:07

A nebodaj máš video ako sa to stalo z tvojej strany? Lebo takýto dôvod si môže vymyslieť každý.

24.6.2022 16:57

Uvěřit tomu, že se jednalo o desync, jistě mohu, samozřejmě k tomu ale bude potřeba více důkazů. Například mi můžeš zaslat své video z akce, přeci jen se pohybuješ v okolí velice pochybné bandy hráčů a víte, že svůj ilegál máte natáčet.

24.6.2022 17:12, naposledy upraveno 24.6.2022 17:22 uživatelem delixko

Prepáč že nemám tak dobrý počítač na to aby som mohol zároveň hrať a natáčať ( keby som to urobil tak si urobím praženicu na počítači ), ak chceš aby som natáčal tak mi kúp nový počítač.

 

Predstavoval by som si tento : https://www.alza.sk/mac-pro-d5846507.htm?kampan=adw1_pc-sestavy_pla_all_pc-zostavy_ostatne-pc_c_9062580__TL019t2&gclid=Cj0KCQjwntCVBhDdARIsAMEwACnxwMoZJY_OdmTk57kCvumRfKW8JgZEQ-Zl0asd-iiJ54aWz9crRkQaAk13EALw_wcB rovno si na ňom nastrúham syr. 

Neber to tak vážne a radšej si zober župan ty potič :) @Dzardys

 

24.6.2022 18:59

Dobrá, jdu ti to prodloužit na permaban, na takové chování tu nejsme vůbec zvědaví. Hezký den.


Powered by LeoSight IFS
LT~61