Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban


xyzxd

Hráč

9
25.6.2022 04:54, naposledy upraveno 26.6.2022 22:28 uživatelem xyzxd

Zdravím chcel by som požiadať o unban alebo skratenie banu mrzi ma čo som tu davnejsie povystrájal na tomto hernom portali.




25.6.2022 15:31, naposledy upraveno 25.6.2022 15:47 uživatelem Dzardys

Ahoj, poslal jsem ti friend request, pošli mi pak do Chatu tady na LeoSightu svou IP adresu a serial (v MTA si otevři F8 a napiš tam serial, vyjede ti tam serial). Vyřešíme to v soukromí.

EDIT: Žádost byla předána příslušnému adminovi, vyčkej na jeho odpověď.

29.6.2022 01:13
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

xyzxd

Hráč

9
29.6.2022 01:21, naposledy upraveno 29.6.2022 20:00 uživatelem xyzxd

Ahoj @Lexikonn ďakujem že si mi odpísal aj po tom všetkom čo som tu povystrájal a nezamietol mi to hned po prečitani. Prešla nejaka doba aspoň premňa to bola dosť dlhá doba leosight je pre mňa všetko, na skime som hral rok a to bolo to najlepšie velmi ma to bavilo len potom som si to pokazil a dostal ban a už som bol len toxic aj keď som si myslel že to boli bany nepravom alebo bany len tak, tak neboli bola to chyba na mojej strane keby viem poriadne pravidlá tak by sa to nestalo a nedotiahlo až sem to moja chovanie k tebe a celemu admin teamu tiež nebolo moc pekne za to sa velmi ospravelňujem. Ak by si náhodou zvažoval nad skrátenim banu alebo dokonca unbanu ver mi už nebudeš lutovať budem sa chovať normálne a slušne ku každemu ale ešte predtým čo si znovu pojdem zahrať na vaš super server si poriadne prečítam pravidla aby som toho nemusel lutovať ako teraz. Ďakujem prajem pekný večer.  EDIT: Tiež viem že aj minule som toho vela nasluboval a dostal som aj tak ban ale teraz som sa fakt polepšil a fakt verte mi nebudete lutovať. [sorry za double-post]

29.6.2022 07:30, odstraněno 29.6.2022 19:59 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post
30.6.2022 02:23
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~36