Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žadost o Unban - @SovietDog


Lada596

Hráč

3
25.6.2022 14:41
  • Ahoj @SovietDog dostal sem ban za zdravý rozum
  • Je mí moc líto co jsem udělal a nevím proč sem to udělal ban mam víc jak půl roku
  • chtěl bych se vratit na skimo dlouho jsem neviděl jak to vypada atd.. a z kamošema bych to začal hrát, kvuli mě to vzdali nevim proč, a z mé strany se ti omlouvám, a už se to nikdy nestane. Doufám pane Soviete že mojí omluvu přijmeš a přimouříš očko nad mým unbanem, myslím si že pokud bych se v danou chvíli zachoval jinak nemuselo to dopadnout permou ale nějakým tím malým postihem. Ještě jednou mi prosím promiň mé chování a už se to nikdy nestane.
  • A další čím sem to pokazíl byl multi acc, mě to skimo moc chybělo, a byl jsem jakoby nadrženej na to skimo :)    a byl sem uplně závislej na tom, tak na tom se chci moc omluvit. Tohle je vše, teď je na tobě jestli mi to schvíliš nebo odmitneš. 

        

    S Pozdravem 

   Lada596

 

((@SovietDog))

 

25.6.2022 17:50

Tvojí žádost zamítám a to z důvodu obsáhlosti, doslova tam nepíšeš nic jiného než jenom že ti chybí Skimo a ještě tam napíšeš tohle: "a byl jsem jakoby nadrženej na to skimo :)" Co to je sakra za větu? Proč.. víš co nebudeme to dále řešit.


Powered by LeoSight IFS
LT~34

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4873 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misatorcz

150Kč včera v 16:20

MartasHyper

60Kč včera v 16:20

dikobras

10Kč včera v 16:19

Nejnovější uživatelé
JamesUnpak

Registrován 5.5.2024

TomasJedno

Registrován 5.5.2024

Samuelko123

Registrován 5.5.2024