Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o UB / skrátenie


TurkyPurky

Hráč

32
25.6.2022 16:53, naposledy upraveno 25.6.2022 16:54 uživatelem TurkyPurky

Zdravím, rád by som chcel vysvetlenie svôjho banu, poprípade UB alebo skrátenie. Príde mi absolutná hlúposť dostať ban za to že sa niekto vydáva za políciu ( zasahovú jednotku) . Za mňa je to čisto cele IC vec, za ktorú by malo byť ic potrestanie a nie potrestanie banom. Ku príkladu v reálnom živote sa falšujú odznaky, uniformi a poprípade aj doklady... A zaujímalo by ma prečo boli bany ostatným udelene po dobu 36h a 48h a mne bol udelený Ban na 336h.  

                                                                      Vysvetlenie z mojej strany 

Nasadili sme si fejkové ART legitky následne sme nastúpili do helikoptéri. Typečkovi prišíel department že sa v BB uskutočnuje ilegalný obchod tak sme leteli tam kde bol nasledne borec z camarom.

             

                    Začali sme letieť za camarom, medzi tým borec  z camara zavolal na department:

                 

((  typecek dostal ban za metagaming, a údajne kvôli tomu, že zavolal na čislo z deparmentu mimo IZS duty, to by znamenalo že dosť veľka vetšina tým pádom metagaminguje tiež, čo keď mal  zaerpene že si ju zobral so sebou mimo duty? Toto by som povedal že je to čisto IC kde by to mohlo skončiť IC postihom, a nie banom  ))

Šli sme ďalej za ním zastavili v MG zobrali ho na policajnú stanicu a tým to končilo.

(( Z TSka v hernej čajovne, keď z nej prišiel kámoš, tak sa k nám dostalo, citujem: ''ze to je jako kdyby jsme prileteli do prahy a zacli porvavat ze jsme policie, prirovnavať blueberry a prahu rozlohou/počtom obyvateľov je docela irelevantné''))

A teraz k trollrp:

Logy z celej tejto rp akce videl Phobios, a osobne si my traja ( typecek, hondacivic +ja) myslíme že k trollrp neprišlo. 

Nemám problém ísť s tebou na Ts poprípade Dc a povedať si to ešte raz. 

Budem rád ak sa k tomu vyjadrí @Dzardys. Z mojej strany je to všetko cs.

25.6.2022 17:08

Možnosti řešit to jako žádost o unban se mnou jste se vzdali ve chvíli, kdy jste si přáli řešit své unbany formou stížnosti u SedliXe. Stížnost spolu budeme řešit v brzké době, do té doby o vás nikterak rozhodovat nebudu a žádost o unban locknu bez jakéhokoli vyjádření.

A příště prosím sbírat špínu na mou osobu alespoň přes někoho, kdo pak neobepíše zrovna moje kamarády, kteří mi to pak rádi přepošlou. Ale anonymita nikdy nebyla jeho silnou stránkou.


Powered by LeoSight IFS
LT~35