Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

ZAdost o unban alebo skratenie banu


jozkoo

Hráč

17
26.6.2022 22:46

Neviem poreco by malo byt trashrp ze ked ma niekto tukne zo zadu a ja napisem /me buchol sa o volant, a v bane je napisane ze som zabil svedka nehody ? :D 1. som sa nevybural a mam video 2. typkovy som dal PK preto lebo ma sledoval asi 5min bez dovodu aspon si myslim ze ho nemal.  

26.6.2022 22:51
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

romus123

Hráč

11
26.6.2022 22:52

Irl za tebou pojede auto 5 min, tak ho hned sejmeš? 

 

 

Holub

Hráč

46
26.6.2022 23:02, naposledy upraveno 26.6.2022 23:10 uživatelem Holub

@romus123 Tam jde spíš i o tu mentalitu. IRL si nevšimneš, nebo nebudeš všímat toho, že někdo jede část stejné cesty jako ty a to z jednoduchých důvodů - nejen, že těch aut prostě jezdí IRL daleko víc než na serveru, kde za cestu Palomino-Blueberry nemusíš vidět (krom toho ve kterém jedeš) ani jedno, ale také i kvůli tomu, že tady na serveru taková jízda s někým v zádech znamená většinou to, se tě snaží sledovat, zastavit, nebo sejmout. V těch horších případech všechno z toho. Svým způsobem bych to v zemi, která mi kriminalitu na docela brutální úrovni, i chápal, že tam nějaká ta paranoia byla/je/bude.
 Problém je ale v tom, že taková situace by šla vyřešit i lépe, kdyby dotyčný prostě používal zdravý rozum. Z takových situací se lze dostat lépe než zrovna zastřelením někoho, kdo IC může mít prostě jen stejnou cestu.

 

jozkoo

Hráč

17
26.6.2022 23:03, naposledy upraveno 26.6.2022 23:04 uživatelem jozkoo

jako neviem ci by išlo auto 5min vsade kam ides kde sa tocis a ked zastavis tak typek na teba pozera ani okno neotvori a len ta sleduje aj ked sa ho pytas co chce tak neodpoveda. Ale okey 

 

26.6.2022 23:15

Pokud toto má být o unban... Došla mi přirovnání, tohle prostě není žádost o unban. Pokud chceš něčeho docílit, přepiš si to nějak pořádněji. 😉

romus123

Hráč

11
27.6.2022 11:06

@Holub Ano tohle chápu, tady je to dost o paranoje i já ji tu mám. Ale tak jak jsi to napsal ty delší slohovkou jsem to myslel i já, že po 5 minutach dat tzv. pk byl nejspíš trochu přestřel a šlo to řešit rozuměji. Ale souhlasím s tebou.

27.6.2022 13:33
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
27.6.2022 14:18

Ahoj,

Sice opět se tu stihla strhnout poměrně debata ovšem i když to není žádost o unban, vyřešíme to tak jako by byla. 

Začalo to skoro v LV kdy jsi zrovna projížděl mýto a do tebe zezadu vrazilo druhé vozidlo, jediné co jsi zaerpil bylo "/me jebol sa hlavou o volant". Toto opravdu není dostatečně vhodné RP injuries, bohužel pro tebe u této nehody byl i další člověk který toto vše viděl a poté tě začal pronásledovat až někam do San Fierra na dálnici, kde jste se nějak divně zastavili, ty jsi vystoupil z auta a prohnal mu kulku hlavou.

Toto opravdu není dle mého názoru dostatečný důvod někoho zabít.

Trest máš tak dlouhý, jelikož i tvá historie trestů je poměrně velká.

Tímto ti tedy zamítám, pokud ti přijde mé jednání neférové můžeš si na mě podat stížnost. V případě reklamace se mi můžeš ozvat na discordu Phobios#4861

Přeji ti hezký den.


Powered by LeoSight IFS
LT~67