Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost o unban


hermafrost555

Hráč

5
3.7.2022 13:29

Dobrý den.

Na podzim minulého roku jsem dostal permanentní ban za masivní DM a Non RP.

Tímto by jsem se za to rád omluvil všem které jsem poškodil a kterým jsem cokoliv udělal. Opravdu lituji svých činů, za tu dobu co jsem se polepšil, zamyslel jsem se nad tím co dělám a požádal jsem kamaráda co zde také hraje, aby mi pomohl a naučil lépe RPit. Ban jsem dostal nejspíš od Dzardyse a tímto by jsem se mu chtěl omluvit za své předešlé chování. Na Skimo by jsem se rád vrátil, protože mě hodně bavilo a hrál jsem zde s přáteli.

Byl by jsem rád kdyby jste mi dali unban, protože jsem pochopil, že mé chování nebylo v souladu s pravidly, které jsem si přečetl s kamarádem a on mi je vysvětlil. Slibuji že se polepším.

Děkuji za pochopení.

PS: Vím že jsem nedávno psal jednu žádost, ale doufám že mi dáte ještě jednu šanci.

3.7.2022 14:04, naposledy upraveno 3.7.2022 14:04 uživatelem Keksik

Předem říkám, že tato odpoveď neslouží jako účel někoho urazit či zesměšnit.

Ahoj, trochu jsem se na to podíval a dostal jsi ban přesně takhle, tudiž nevím.. datum ukazuje že jsi dostal ban před 4 měsíci, (avšak nerozhoduju zdalipak dostaneš unban či ne). Takže pokud fakt stojíš o to, abys dostal unban tak přište radši napiš pravdu. Bude to lepší pro tebe i pro adminy.

3.7.2022 14:07, odstraněno 3.7.2022 14:14 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
7.7.2022 23:52

Přihmouřím oči a přihlédnu na to, že to byla tvá první perma. Bude to tvá poslední šance na nápravu, doufám, že ji využiješ dobře. Máš unban.


Powered by LeoSight IFS
LT~34

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4873 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misatorcz

150Kč včera v 16:20

MartasHyper

60Kč včera v 16:20

dikobras

10Kč včera v 16:19

Nejnovější uživatelé
JamesUnpak

Registrován 5.5.2024

TomasJedno

Registrován 5.5.2024

Samuelko123

Registrován 5.5.2024