Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Vytvoření] McDelivery


11.5.2020 14:07

Název frakce: McDelivery

Typ frakce: Ostatní (Legální)

Zakládající členové: Jack Palkos , JoeCitta

Startovní kapitál: 50000

Popis frakce: jednalo by se o dovoz mekáče. A povišovalo by se tam od nejmenší hodnosti až po nejvyšší.

sandlerino

Hráč

39
11.5.2020 18:11

Jsem zásadně proti.

Na serveru snad každý má vozidlo, i děti (s módem ultra, na který jede malá motorečka 235 km/h).

Taktéž si nemyslím, že by si někdo nechal vozit jídlo, kromě mě. :)

FluterShy

Hráč

11
11.5.2020 19:27

Po pravdě je to nereálné ..
1. Maping McDonaldu (P.S. ten jsem dělala)
2. Udělat celý systém McDonaldu, což by zahrnovalo :  Skladové prostory, celý servis ( Baverage Sell, Výdej, Pokladna, Kiosky, Hranolky, Výrobní linie, Gril, Fritéza ) Na vyjmenovaných stanovištích by musela být ta obrazovka jak co ta objednávka obsahuje ) A na tohle by se musel udělat celý systém, který je podle mého náročný aby se propojil ..

Nemluvím o tom, že v Mcdonaldu v jedné restauraci pracuje i 120 lidí, což přibližně při návalu lidí tam na směně bývá i 20 lidí nemluvím o manažerech, kteří bývají na směně což bývá cca 4-5 

A jako poslední věc : Věci z McDonaldu přípravy apod se nemohou vynášet ven. To stejné lekce, kurzy a lerningy

15.5.2020 22:54

Zamietam.


Powered by LeoSight IFS
LT~46