Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žiadosť o unban


WOXOFF

Hráč

4
5.7.2022 15:24, naposledy upraveno 5.7.2022 15:26 uživatelem WOXOFF

Zdravím chcel by som si po ani neviem akej dlhej dobe zažiadať o unban......dostal som pred 3+ mesiacmi fakt neviem ako dávno premaban....Mal som založený už jeden ticket ale tam nikto nenapísal a ani sám neviem kam zmizol

Preto chcem skúsiť šťastie a zažiadať teda o povolenie si zase zahrať na skime....veď za skúšku predsa nikdy nič nedáš :D

tak predsa som našiel ten starý ticket....ak bude čas môžete na to mrknúť :)

https://leosight.cz/forum/topic/9538

5.7.2022 18:22

Vždyť tam u tý žádosti máš doslova odpověď od Sovieta, tak tu prosím nepovídej, že tam nikdo neodpovídal... 😀

WOXOFF

Hráč

4
5.7.2022 18:32, naposledy upraveno 5.7.2022 18:37 uživatelem WOXOFF

Hovoril som že som nevedel nájsť ten ticket link naň bol doeditovaný.....Po neviem akej dobe som sa dostal na leosight a nevedel som čo a ako.....Tak už aj keď sa vyjádril tak som si podal novú žiadosť

 

8.7.2022 01:30

Ačkoliv sem se ti u tvé minulé žádosti vyjádřil tak se ti tu vyjádřím znovu. Máš za sebou 33 banu s tím že 34 ban byla perma. Myslíš si že je to nějak v pohodě? Je to opravdu vysoké číslo a je vidět že jsi serveru pouze škodil.. Nic jiného. Za mě tedy ne, budu tvojí žádost zamítnout.


Powered by LeoSight IFS
LT~34