Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban.


Jemuhodne1

Hráč

15
6.7.2022 16:35, naposledy upraveno 6.7.2022 16:43 uživatelem Jemuhodne1

Čauahoj.

Jsem tu opět po nějaké době a žádám o unban.

Tím, že má minulá žádost byla zamítnuta, tak zkouším žádat znovu.

Je to už 7 měsíců od mého permabanu na Skimu a řekl bych, že to už je docela dlouhá doba a mohl bych dostat poslední šanci.

Svých přestupků a porušení pravidel jsem si plně vědom a jsem si jist, že už se to znovu opakovat nebude.

Chtěl bych se podívat jak to momentálně na serveru vypadá a začít od začátku a začít opět řádně RPit.

Žádné odůvodnění proč jsem porušoval pravidla nemám, prostě a jednoduše jsem to pokazil a napravil bych to, kdyby jsem dostal poslední šanci.

Velice se omlouvám členům Admin teamu a hlavně Adminovi @Dzardys za mé chovaní a komplikace co jsem v tu dobu zapříčinil.

Kdyby mi už zmíněný Admin dal šanci, byl bych velice vděčný.

Upřímně už nevím co dál napsat, tak snad to bude stačit.

Děkuji za přečtení a případnou odpověď.

 

S pozdravem Benzo a.k.a. Jemuhodne 

 

9.7.2022 02:30

Rozhodnutí o tvém unbanu jsem nechal na vícero členech Admin Teamu, pakliže s tebou většina současného AT má nějaké ty zkušenosti. Dost jsi zklamal tedy nejen mě, ale především i ty adminy, kteří byli proti tvému unbanu a ve výsledku tak utvořili jednotný názor toho, že po tom, co jsi tu předváděl, ještě nějakou dobu unban nedostaneš.

Můžeš to tedy ještě zkusit u SedliXe, každopádně ze strany mé a několika dalších adminů jsi s touto žádostí moc nepochodil a unban ti tedy zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~31