Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Verejné ospravedlnenie Dzardysovi a komunite + žiadosť o skrátenie banu


9.7.2022 01:01, naposledy upraveno 9.7.2022 18:02 uživatelem delixko

Týmto by som sa chcel verejne ospravedlniť @Dzardys a zároveň požiadať o skrátenie banu. (nechcem unban)

Zdravím, chcel by som sa ospravedlniť dzardysovi za moje chovanie ktoré som predviedol na forum, dosť ovlivnilo moje chovanie alkohol ktorý som počaš hranie skima pil ( tým nemyslím že to ospravedlňuje moje chovanie ktoré som predviedol). Ešte raz sa veľmi ospravedlňujem dzardysovi ak ho to moje chovanie moc urazilo. Moje chovanie som si uvedomil a uvedomil som si chyby ktoré som urobil aj v erpečku a rozhodol som sa že prestanem s okrádaním kamionov uvedomil som si že to vedie iba k banom a samotné okrádanie kamionov je TrashRP a týmto by som chcel všetkým tým čo začínajú na skime nech to nerobia je to TrashRP ktoré vás vedie iba k banom.

Ďakujem všetkým kto si toto ospravedlnenie prečítal a chcem sa ospravedlniť aj vám ako Komunite čo tu ste ak som vám niekedy pokazil normálneRP mojím TrashRP okrádaním tak sa vám za to ospravedlňujem a slúbim vám ako Dzardysovi a komunite že už prestane kaziť RP ľudom čo sa snažia zarábať ale aj ostatným ľudom. A budem rád keď mi ban Dzardys skráti Ďakujem.

Budem rád za odpoveď aj keď bude negatívna.

Delixko :)

 

 

 

 

10.7.2022 16:57

Příště nechlastej a tohle ber jako svou poslední šanci.. Můžeš si jít zahrát.


Powered by LeoSight IFS
LT~25

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4873 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misatorcz

150Kč včera v 16:20

MartasHyper

60Kč včera v 16:20

dikobras

10Kč včera v 16:19

Nejnovější uživatelé
JamesUnpak

Registrován 5.5.2024

TomasJedno

Registrován 5.5.2024

Samuelko123

Registrován 5.5.2024