Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žiadost o unban


Havran

Hráč

16
9.7.2022 19:25

Zdravim chcem zažiadat o unban (permu).

Urobil som veľa chyb veľmo kvoli tomtu banu som si uvedomil že za take blbosti som dostal bany,

predovšetkym sa chcem ospravedlnit ATEAM za moju aroganciu niekedy riešit bany a moju neschopnost sa tie pravidla aspon na 15minut kuknut, poučil som sa z mojej historie banu hlavne permy

Skimo je veľmo dobry server aj ked niekedy toho rapla dostanem

nič nemeny na tom že by som si chcel zase zahrat na skimo rp neporušovat pravidla a hrat jak normalny každy druhy (čo neporušuje pravidla) poučil som sa bolo to všetko moje chyby pri mojom poslednom banu som to chcel nejak vyriešit predovšetkym sa chcem ospravedlnit Phobios kvoli mojej arogancii a neschopnosti.

moje primitivne bany (historia) ako zdravy rozum,nonRp driving,injuries,DM, a dalšie blbosti čo som za svoj pol rok spravil.

Chcem sa opytat ATEAM dala by mi ešte jednu šancu určite vas nesklamem

za tie ubehnute dni čo mam permu som rozmyšlal prečo som dostal permu prečo nie ban a došlo mi to kvoli mojej demencii a hlavne historii

chcem určite ist naspät na skimo hrat tam a hladat nove veci čo som zameškal a hlavne urobit veci IC čo som chcel za tieto 2 mesiace

chcem ešte raz poprosim Ateam na kolenach vas prosim 1 šanca a basta ak budem dalej porušovat pravidla dajte mi permu aj druhy krat a už to nebudem vobec riešit lebo zistim že som taky retard neponaučitelny

1 šanca=neporušovat pravidla hrat jak človek nahlasovat ludi čo porušuju pravidla a tak dalej čo by mal urobit každy hrač na skimu a nie len na skimu ale aj na ich platformach

nevedel som jak tuto žiadost žačat ani skončit rad by som sa proste vratil na plny uvezok naspät a hrat to čo som zameškal prosim AT ano viem hovorite si je to tvoja chyba že si dostal permu viem viem moja blbost a rad by som sa vratil a neporušovat pravidla nebudem arogantny,neporušovat pravidla,a hlavne nebyt demenet

neviem jak dalej proste chcem sa vratit

Havran.

9.7.2022 22:11, odstraněno 10.7.2022 03:03 administrátorem
Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem
12.7.2022 00:53

Ačkoliv je pěkné že jsi celou svou žádost ztučnil ale bohužel ti musím říct dvě věci a to:
1. tučné písmo se používá pouze na zvýraznění určité časti, nikoliv celého textu. Takže jsi to udělal zbytečně.
2. zamítám tvojí žádost o unban. Šanci jsi už dostal dost podle tvé historie a vypadá to že jsi se nepoučil.


Powered by LeoSight IFS
LT~35

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4873 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misatorcz

150Kč včera v 16:20

MartasHyper

60Kč včera v 16:20

dikobras

10Kč včera v 16:19

Nejnovější uživatelé
JamesUnpak

Registrován 5.5.2024

TomasJedno

Registrován 5.5.2024

Samuelko123

Registrován 5.5.2024