Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban (Dzardys)


LadaZednicky

Hráč

7
10.7.2022 13:58

Dne 28.2 2022 jsem dostal permu na mém účtu Láďa Bartolotti uvědomil jsem si svých chyb a velmi se omlouvám adminovi @Dzardys za mé nadávky a neustále žádosti o unban a spam. Ban už mám čtyři měsíce a za tuhle dobu jsem si prostudoval skoro všechny pravidla serveru abych už zase neudělal takovouto chybu vše mé úsilí půjde do toho abych byl správný občan serveru. Chci se také omluvit celému A-T za řešení mých reportů. Děkuji za přečtení a přeji nádherný zbytek dne.

10.7.2022 16:59

Asi z tebe delší žádost nevytřískám, spíš než tě zas posílat do háje ti můžu dát poslední šanci. Jestli se ale zase budeš chovat tak jako posledně, už si tu žádost ani nikdy nepiš, protože ti ten unban ani za nic nezruším. Každopádně nyní si můžeš jít zahrát a doufám, že toho rozhodnutí nebudu litovat.


Powered by LeoSight IFS
LT~21

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4873 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misatorcz

150Kč včera v 16:20

MartasHyper

60Kč včera v 16:20

dikobras

10Kč včera v 16:19

Nejnovější uživatelé
JamesUnpak

Registrován 5.5.2024

TomasJedno

Registrován 5.5.2024

Samuelko123

Registrován 5.5.2024