Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o skrátenie banu.


xyzxd

Hráč

9
10.7.2022 19:04, naposledy upraveno 10.7.2022 20:26 uživatelem xyzxd

Zdravím dnes cca o 2 ráno som dostal ban za nonrpdriving a nonrpinjuries.

Dovod skrátenia banu:
Myslím si že hráči čo na mňa podali report a čelili voči mne v tej RP akcii boli málo potrestany vzhľadom k tomu čo robili si myslím že by mali dostať dlchšie bany. Plus hrači adminovi Dzardys neposlali celý clip a ten clip bol strihnutý. Ja bohužial celý clip nemám, kedže som nečakal že bude nejaka akcia ktoru by trebalo nahrávať. V tej danej akcii som si ani neuvedomil co erpim a co neerpim tak sa ospravedlnujem uz sa to nebude opakovat precital som si to a už presne viem čo som porušil a ponaučil som sa do buducna.

Dovod predlženie banov hračom:
Hráči adminovi neposlali celý clip s RP akcie. Poslali len skrátenu verziu a to vystrihnutu a to viem preto lebo @sqmal snimi volal na CRN discorde a hovorili to že to idu vystrihnuť a idu to poslať do žiadosti o unban.
Mám tu pár videi bohužial krátke kedže sqmal nechcel byť moc nápadny. Plus všetci hráči, ktorý boli tej asi 1 hodinovej nahanačky ma len tak ramovali kvoli par slovam na vysielačke a ten isty dovod maly aj ked ma strielali jediny dovod ktory mali bol ten že som do vysielačky nadaval typkovi. Plus mi príde že celý čas volali na discorde pri tej RP akcii a hovorili IC veci na discorde.


Video #1 -
https://streamable.com/gxty59

Video #2 - https://streamable.com/lhm4dg

Ďakujem prajem pekný zvyšok dňa. @Dzardys

11.7.2022 00:46

Tak na základě toho, co jsi předvedl na TSku, se už ani o nějakém zkrácení bavit nemusíme. Žádost si ani číst nebudu, svůj unban sis nebyl schopen obhájit ani na TSku. Příště už to bude perma.


Powered by LeoSight IFS
LT~27

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4873 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misatorcz

150Kč včera v 16:20

MartasHyper

60Kč včera v 16:20

dikobras

10Kč včera v 16:19

Nejnovější uživatelé
JamesUnpak

Registrován 5.5.2024

TomasJedno

Registrován 5.5.2024

Samuelko123

Registrován 5.5.2024