Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o zkrácení trestu - Kolpanek


11.7.2022 10:24

Přeji dobrý den všem lidem a členům Admin-Týmu co si čtou tuto žádost o zkrácení trestu.
Před pěti dny jsem obdržel ban za Zero Tolerance od Administrátora SovietDog na 252 hodin (10 dní).
Polovinu trestu jsem si odpykal. Udělal jsem bláznovinu, díky které jsem obdržel ban. Konkrétně jsem nedal Bregovi možnost zareagovat na /do, jak můžete vidět na screenu pod touto žádostí. Popravdě jsem netušil, že se dopouštím porušení pravidla Zero Tolerance, poněvadž jsem viděl u pár lidí, jak toto též dělali a nebyli potrestání. Teď už dobře vím, že se jedná o porušení pravidla Zero Tolerance. Pokud bych někdy v budoucnu znova narazil na podobnou věc a chtěl toto "rpit", tak nechám reagovat i druhou stranu (spíše již toto "rpit" nikdy nebudu). Tímto se omlouvám Bregovi za vzniklé problémy a Sovietovi, který toto nahlášení musel řešit.
Omlouvám se a slibuji, že se to již nebude opakovat. Proto bych tímto rád požádal o zkrácení trestu.

12.7.2022 00:58

No tak jo.. dostaneš unban ale ať už se to neopakuje.


Powered by LeoSight IFS
LT~40