Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Kdo na skimu je pro vás nejlepší parťák?

1 2 3



13.7.2022 12:05

Zdravím všechny! :)

Myslím že každý máme alespoň jednoho parťáka se kterým trávíme čas na TSku nebo na Disu. Já mám taky jednoho, a to je @Markuus , nikdy se s ním nenudím a i mimo Leosight jsme dobří přátelé, kteří si rádi pomůžou a prožijí tak mnoho zážitků. A teď je řada na vás! Který je ten váš? :)

 

 

 

DJDave

13.7.2022 12:19, odstraněno 29.8.2022 14:47 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Shade

Hráč

49
13.7.2022 13:24

těch lidí je víc a proto nechci pingovat uplně všechny, ale nyní jsem si dost oblíbil člověka @SovietDog a uvědomil jsem si, že na téhle komunitě se dokáže objevit člověk, se kterým se dá ještě bavit, a že to není nějaký namyšlený debílek. 😁

Artistiques

Hráč

32
13.7.2022 13:27, naposledy upraveno 14.7.2022 17:31 uživatelem Artistiques

Normálně na tyhle témata neodpovidam, nicméně rád si tu ty svoje lásky trošku vyzdvihnu…

Ohledně callů do noci na tsku, deeptalků atd jednoznačně (snad mě ani jeden z vás nezabije za označení) @Lexikonn a @Rataj, vždycky když všichni zmiznou tak se prostě máme o čem bavit, moc toho narpeného nemáme ale tyhle dva zmiňuju čistě jen z tska.

Třeba takový OOC chat + nějaké to RP (vedení firmy, komunikace probíhá z 90 % na ic discordu RCN) je to jednoznačně @Pakandza a @Smaylo, rád si s nimi pokecám a organizuji nějakou tu práci v RCN, Pakandza má dokonalý organizační schopnosti a přišel se spoustou návrhů na zlepšení a dotáhl je k dokonalosti. Fungování techniků je vlastně jeho zásluha…

Ohledně RP + call nemůžu nezmínit @laceyabysss, naše patroly se společným pěkně pitomým smyslem pro humor byly vždycky dokonalý, po kicku z PSA jsme si každej rpili svoje a občas se setkali v rámci IZS RP, nicméně musim říct že tohohle klučinu mam fakt rád.

V neposlední řadě ohledně čistého RP a občasným callem musím zmínit @typecek nebo třeba @kixoF

Určitě jsem na spoustu lidí zapomněl, nebo je jen nezmínil, neznamená to že jsem si RP s vámi neužil nebo že se s vámi nerad bavím, zmínil jsem jen ty nejčastější případy, zdaleka ne všechny 😁.

sussybaka

Hráč

2
13.7.2022 13:45, naposledy upraveno 13.7.2022 20:36 uživatelem sussybaka

@SEATTLE @krupicce @Respect @Aw1x @TheVxce

🥺🥺😏🙄🥺

 

13.7.2022 14:06

Poslední dobou jsem si oblíbil jednoho človíčka jménem Shade. Skvěle se sním hraje ale i povídá. Je to láska <3

Qermo

Hráč

16
13.7.2022 14:46

Za moji roční působnost na Skimu jsem nasbíral spousty lidí se kterými jsem RPil a celkově si k nim utvořil nějaký ten vztah. 

Nicméně na absolutním vrcholu z těchto lidí bude jednoznačně @SheFisKo, RPím s ním ze všech lidí nejdéle a jeho alterego Roba Bakardiho znaly nejméně tři moje postavy. 

Dále na tomto seznamu bude určitě @Jacko88, @zeldinko, @neznamy#5070, @dandymenbro, @Holysek a nebo i @Phobios.

Všech těchto lidí si vážím a určitě nasměrovali mé RP k lepšímu (už jen z principu, že 2 z nich jsou v ateamu, nemohl jsem před nima RPit blbě, lol, chci mít i nadále čistou historii) a užil jsem si s nimi hodiny zábavy.

13.7.2022 14:51

Jednoznačně @Radekfil ❤️

Samik

VIP

47
13.7.2022 14:55
13.7.2022 15:47

1 2 3


Powered by LeoSight IFS
LT~143

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

dnes 16:00

tootsao hledá spoluhráče na Counter-Strike 1.6 dnes v 22:00
Kdo je online?
AsiLucker

280Kč včera v 20:34

Jablkoo

154Kč včera v 17:28

rock

130Kč včera v 15:46

Nejnovější uživatelé
Adameek58

Registrován 20.4.2024

Sumakts

Registrován 19.4.2024

Dantero

Registrován 19.4.2024