Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unperma


majkyyfn

Hráč

15
14.7.2022 12:45, naposledy upraveno 19.7.2022 12:40 uživatelem majkyyfn

Zdravím vás Hráčí/Ateam

po pár dnech sem se odhodlal udělat další omluvu.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------Začalo to Neadekvátní Injuries sčím naprosto souhlasím že to byla moje chyba, jezdil sem po ulicích jak hulvát skákat po cestách, a sjel jsem z dálnice na silnici sčím sem naboural hráče který normálně RPil ale já sem neRPil tak jsem pokračoval dál, vyjel jsem na dálnici sčím mě kamarád upozornil proč sem to tam neRPil, tak jsem na dálnici zaRPil že jsem se praštil do volantu a začala mi téct krev z nosu..Vím že to není nejlepší RP ale byly skoro 2 Ráno, a nechtělo se mi už cokoliv dělat ale vím že sem to mohl ještě do RPit. Omlouvám se.

Potom přišlo Vyhýbání se IC Vyhýbal jsem se RPit Injuries a cokoliv dělat zůstal jsem v OOC světě.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

-Co jsem si z Permabanu odnesl ? 

-Vím že moje historie je tak velká že se vní dá scrollovat a uvědomil jsem si že jsem udělal "hodně", "hodně" chyb a chtěl bych dostat tu možnost že chci zlepšit svoje chování vůči Hráčum/Ateamu.

-Skimo už mi nějaký ten měsíc chybí a vyskytla se nuda a říkal jsem si proč sem to udělal, a chtěl bych dostat šanci se tam ještě někdy podívat a  zlepšit se  v RP a nebýt tak Toxic a na chvíli si oddychnout od ilegalu, sčím vím  Celou Historii jsem si přinesl sám jelikož sem byl blbec a vůbec sem nevěděl že to můžu dotáhnout až tady, takže žádám o poslední šanci, pravidla sem si důkladně přečetl a jsem si jist že už nic neudělám.

 

-Také omluva patří celý Komunitě/Ateamu.

 

Sepsáno: 14.7.2022/12:41 s pozdravem Majkyy

Hezký zbytek Dne.

(Ping:@SovietDog)

 

 

 

14.7.2022 13:02, naposledy upraveno 14.7.2022 13:04 uživatelem barel

"Vím že to není nejlepší RP ale byly skoro 2 Ráno, a nechtělo se mi už cokoliv dělat"\
"pššš???????" "VajkoCipko"

Phobios udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování k žádosti o unban, vyvolávání konfliktu.

Qermo

Hráč

16
14.7.2022 13:08, naposledy upraveno 14.7.2022 16:00 uživatelem Qermo

Gratuluji! Vyhráváš cenu nejhorší stylistiky při žádosti o unban na Skimu! 

Za 1. proč jsou ty tresty v závorce, červenou barvou? Tu barvu ještě chápu v rámci zvýraznění, ale ty závorky tam jsou naprosto zbytečný.

Za 2. když chceš psát něco takhle veřejně, nauč se používat čárky. Chvilku mi trvalo rozluštit věty, protože se to nedá číst, když čárky jsou tam kde nemaj a naopak. 

Za 3. sděl mi jediný důvod, proč slovní spojení omlouvám se je v uvozovkách? Srší z toho to, že svou omluvu nemyslíš vážně, že ji píšeš jen na oko, aby si se vrátil na Skimo. Taktéž nedoporučuji.

A můj verdikt je ten, že pokládat si žádost o zrušení permabanu měsíc po něm, s tím, že máš plnou historii není úplně jistá věc a být Tebou bych počkal o něco déle. Alespoň o 11 měsíců déle.

 

Pardon za toto lehce zbytečné vyjádření, ale nedalo mi to. Qermo out.

majkyyfn

Hráč

15
14.7.2022 13:39

Chápu to, promin nejsem moc kreativní na takove omluvy.

14.7.2022 14:09

Sám nevím jestli se tu mám vyjadřovat já nebo ne, když ban co ti byl udělen není od SedliXe ale ode mě..

Ale tak co nadělám.. Počkám co mi odpoví SedliX a podle toho se zařídím.

majkyyfn

Hráč

15
14.7.2022 14:27

@SovietDog Omlouvám se, chtěl jsem to ještě zkusit u Sedlixe, ale vím že sem mněl označit tebe.

19.7.2022 15:57

Máš na učtě přes 32 banu a to je dost.. Upřímně si nemyslím že kdybych ti dal unban tak by jsi se změnil... spíš naopak by to vypadalo za chvilku úplně stejně. Takže tvou žádost zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~61