Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban


xyzxd

Hráč

9
14.7.2022 17:33, naposledy upraveno 14.7.2022 17:45 uživatelem xyzxd

Zdravim naučil som sa chovať po 2 dňoch cca a rozhodol som sa si napísať žiadosť o unban.
Ešte predtým ďakujem SovietDogovi že mi dal tu možnosť si oddýchnuť a naučiť sa chovať.
Velmi ďakujem 4 hodiny som si čital wikipedie a všeliake psychologicke stránky a pomohlo mi to takže velke ďakujem. Hneď ako som dostal predlženie 10 hodinoveho banu na permu tak sa vo mne spustila lavína emocií. Plakal som celu a mrzelo ma svedomie. Kedže už som sa naučil chovať tak už to je somnou na dobrej ceste tak by som ten unban teda strašne chcel. Tuto žiadosť som pisal od mojho srdiečka. A ešte ďakujem všetkym kamaratom a kamaratkam že pri mne stali keď mi bolo najhoršie fakt velke ďakujem.
Ďakujem prajem krásny slnečny podvečer. @SovietDog ❤️

14.7.2022 21:47

Chtít je opravdu pěkná vlastnost.. to je pravda ale něco se pro to musí udělat. A já silně pochybují že se člověk naučí chovaní za pouhé dva dny.. Takový proces trvá nějakou a ne 48h.. za mě ne, tvou žádost zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~42