Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nahlášení o zastřelení bez důvodu

1 2



Jan2912

Hráč

20
14.7.2022 22:59, naposledy upraveno 14.7.2022 23:16 uživatelem Jan2912

Zdravím všechny abych vás uvedl do děje, jel jsem na motorce VIN 14386 kolem benzíny v Montgomery. Z benzíny vyjel černý Ford Raptor VIN 12733 a nedal mi přednost, tak jsem ho vytroubil. Neznámý člověk za mnou jel a začal po mě střílet. Ale to není vše poté co jsem se vrátil na místo, kde po mě stříleli motorka tam nebyla. Nevím jestli se to děje i v realu že když někoho někdo vytroubí tak ho zabijou, ale myslím si, že teda ne. Už dříve jsem si tady občas četl jak to ostatním hráčům vadí. Připadá mi jak kdyby ti mufyáni byli jakoby hlavní postavy skima a my ti co hrajou normální lidi jsme jenom NPC co se buď okrádají nebo se po nich střílí. Já nevím jak vás, ale mě tohle opravdu nebaví.

15.7.2022 00:17, odstraněno 15.7.2022 01:49 administrátorem
Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem
Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování

Karlos29122

Hráč

17
15.7.2022 00:25

To je tak strašně vtipný že mufyáni jsou hlavní postavy, normálně jsem se zapomněl zasmát 😂😂😂😂

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování

Bartcz152CZE

Hráč

6
15.7.2022 00:26

Nevím, co ten smrad zkouší, ale muyani už dávno (jestli vůbec) nejsou hlavní postavy. Jsou to spíš hlavní idioti celé hry, protože jen porušují pravidla. Nehledě na tom, že to co si sem napsal ty, je ještě stupidnější, než ty "hlavní" postavy. Ale je hezký, že si o nás psal, jako o normálních lidech, protože si i ty očividně uvědomuješ, že to, co píšeš není skutečně normální.
Moc rádi jsem se nad tebou pobavili a těšíme se, co dalšího nesmyslného napíšeš příště 😉🙂

(PS: Janovu stížnost 100% podporuji)

15.7.2022 12:29

@Karlos29122 nevim co ti na tom melo prijit vtipny, jelikoz to neni vtip, ale cistej fakt. @Bartcz152CZE ty radsi zalez, nazyvas lidi co rikaj fakta smrady a vysmivas se ze rpcko illegalu dela kazdy spatne a jen porusuji pravidla 😆😆😆 podivej se prosimte na zbytek skimo komunity, obzvlast admin team, kazdy druhy tlustoprd co sedi cely den jen za kompem a rpi nadrzenou lesbu na mta roleplayi, to ti neprijde vic na dne nez "rpit" illegal? vem do ruky rucnik a dvakrat si neco promysli nez napises stejnou 💩 jako ted 🙉🙉👨‍🦯

Phobios udělil za tento příspěvek varování: Urážení členů AT, nevhodné vyjadřování.

Jan2912

Hráč

20
15.7.2022 12:38

Nechci tu zakládat nějakou hádku, ale myslím si že střílení bez důvodu je dcl ubohý a ještě se jich zastávejte. Celý admin tým tady dělá práci aby ten server byl pro nás hráče skvělý a pak jsou tu takový lidi co kropí to co vidí co jim to akorát s prominutím skurvý. Pak to ty lidi akorát nebaví a admin tým má zase o práci víc řešit takovéhle věci co nikam nevedou. Pak si tu každej stěžuje jak policajti hrajou na win atd. Z mého názoru ať to ti policajti na ten win hrajou, člověk jede kamionem a najednou je za ním černý Ford Raptor a už nevím jak u ostatních, ale já už to nemám náladu hrát. Každej kdo je tady mufyán si myslí jak je drsnej a každej se ho bojí, teď vám řeknu ne nebojí a drsný nejste. Toť je vše a asi bych poprosil uzamknout tuto stížnost ať tu není nějaká hádka už mi ani nejde o to že mě zastřelili bez důvodně, ale o to že mi někdo vzal motorku. 

Karlos29122

Hráč

17
15.7.2022 13:03, naposledy upraveno 15.7.2022 13:04 uživatelem Karlos29122

@MGHQ Nevím kdo ti dovolil mě označit, ale já určitě ne.

Abych tu hodil taky názor:

Souhlasím s tím co napsal kolega, určitě není realný aby člověk zemřel potom co ho někdo vytroubí, sám mam na skimu s tímto zkušenost :). Přijde mi že mufyáni můžou vše a my normální lidi jsme jen jejich otroci co jim “nosí“ peníze když je přepadnete. Lidi tu dřou aby jsi koupili např. dům nebo auto a najednou jsou bez ničeho po přepadení mufyánama, tak se nedivte že jsme tak nasraný furt. Je to jen můj názor tak mě nezabijte, vím že se tu někteří chovají jak kdyby tu byl komunismus. A klidně se vsadím že půlce lidem kteří hrajou ilegal nebylo ani 14 :).

sussybaka

Hráč

2
15.7.2022 13:15

@Karlos29122 proste a jednoduse nebrec karlosiku

Phobios udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování
15.7.2022 13:18

@Karlos29122 nevidim ve tvem jmene zadny vyznam pro to abych si te vykladal jakkoliv jinak nez nejakeho skimo randoma + tim ostatnim co jsi napsal jsi akorat potvrdil muj nazor tim ze jsi napsal to same slovo po slovu jak ten druhy mta roleplayer 🤯😩😩🥶🥶🤔🤨😛

Jan2912

Hráč

20
15.7.2022 13:20

Nechci být vulgární, ale vás dvou se nikdo na nic neptal tak si běžte hrát na kokoty někam jinam nejsem na to zvědavej, těším se až to uvidí admin. 

Prosím o lock ať tu nemusí admini řešit další tyhle sračky co nikam nevedou. 

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~107