Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Neprávem danej ban


kendi

Hráč

25
16.7.2022 19:48

Za co jsem dostal Ban já jsem se s @justmee vyboural a řešilo se to No dával jsem si report o skip admin holisek mi povolil pasive ZZS a já jsem sedl do auta a následně si šel dělat jidlo,a dal jsem byl afk nevím o tom že by @JustMee vyjížděl schody jinak bych to nahlásil přišel jsem k počítači a už jsem měl Ban mohlo by se to nějak vyřešit?předem děkuji <3

romus123

Hráč

11
16.7.2022 20:23

Ahoj, kam přesněji jsi si dal afk ? Protože afk , je možné jen v f10.

Nebo mimo herní zónu ale jen ze si odskocis na chvilku, ale co jsem pochopil, že jsi byl zrovna v rp situaci . 

Pokud chceš unban, dodej logy o tom, že jsi zaerpil nejake inj než si šel afk , protože takhle ho podle mě nedostaneš . 

kendi

Hráč

25
16.7.2022 21:09

Ahoj bohužel logy nemůžu najít vím Otom že jsem měl status ale o pasiv rp nevím myslel jsem že zarpi @justmee protože řidič byl on automaticky  jsem myslel ze to udělal on pokud ne přiznávám byla to z 50% moje chyba že jsem mu nenapsal omlouvám a děkuji za váš čas 

 

16.7.2022 23:13

Ahoj @kendi,

nenahlásil jsi zneužití práce mechanika. Mám to na videu, viz žádost o UB od Masterka. Měl jsi status se zraněním, to máš pravdu. Masterko opřel svůj Mustang o betonovou zídku, čímž Mustang zlikvidoval. Když ho zlikvidoval, ty jsi shodil status, asi sekundu poté Masterko auto opravil. Nebyl jsi v alt-tabu, navíc odejít AFK je možné, jak psal Romus123, pouze v místech mimo dosah ostatních hráčů a zcela nejlépe v možnosti change character. Včera jsi dostal ban se stejným důvodem, proto jsem ti dal 72 hodin.

Žádost zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~33

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024