Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vysvětlení banu | @Phobios


17.7.2022 13:07

Zdravím, před cca dvěmi minutami jsem obdržel permanentní ban za TrashRP, NonRP Inj + historie. Nejsem si vědom toho že bych nerpil injuries a trash rpil. @Phobios

Shade

Hráč

49
17.7.2022 13:19, naposledy upraveno 17.7.2022 13:20 uživatelem Shade

očividně si se neponaučil hele..

sussybaka

Hráč

2
17.7.2022 13:22

@Shade prosimte doslova si bez vzit rucnik aby si se u toho skimka nepotil jak killer ten prosimte si musi kupovat kazdy den novy rucnik podle me se ani nesprchoval tak 20 let tam smrdi jak cely potici fakt hrozny

Phobios udělil za tento příspěvek varování: Urážky jiného člena komunity leosightu.
17.7.2022 13:28

Ahoj,

Tak než se tu stihne svést totální shitstorm, vyjádřím se.

Už jsi jednu permu odemne obdržel a to za" kropení je erpení".

Poté jsem ti udělil zkrácení na dva týdny s tím, že jsi mi částečně přislíbil, že se od nelegálního RP budeš držet dál. Ovšem ty jsi tak neučinil a ještě ten den co jsi se dostal do hry, už jsi tropil znovu úplně to stejné. A né rozhodně není důvod střílet někoho jen kvůli tomu, že ti řekne nadávkou či ti zablokuje auto. Schoval jsem si to a čekal, co se ještě vyklube a bum, den 2 po unbanu a došel na tebe další report.

Ne, jsi neponaučitelný a já tě do hry již nepustím. Tohle je konečná. Nebudu si brát na triko to, že by jsi nadále škodil dalším členům komunity.

Přeji ti hezký den.


Powered by LeoSight IFS
LT~64

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024