Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Náborové řízení na pozici Personalista CRN


18.7.2022 18:37, naposledy upraveno 18.7.2022 18:38 uživatelem DJDave

 

 

 

Jméno a příjmení:

Datum narození:

zkušenosti v tomto oboru:

Řidičské Průkazy typu:

Něco o mně:

Co nám můžeš nabídnout:

Předchozí zaměstnání + hodnost:

 

________________________________________________________________________________________________________________

Hlavní Manažer: Kyrre Hartmann.

Corrnet Group a.s

 

 

 

 

18.7.2022 18:59
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

baladaaa

Hráč

41
18.7.2022 18:59

Jméno a příjmení: Angelina Bianchi

Datum narození: 1.1.2000 - 22 let

Zkušenosti v tomto oboru: Zkušeností v tomto oboru mám hodně, jsem spolumajitelka jedné firmy. Majitel firmy je semnou naprosto spokojen. Spolumajitelkou již budu skoro druhým rokem.

Řidičské Průkazy typu: A, B, C

Něco o mně: Jmenuji se Angelina Bianchi, je mi 22 let. Narodila jsem se v České republice, v Praze. Odmaturovala jsem ůspěšně střední průmyslovou školu v Praze. Vysokou školu jsem zvládla také, získala jsem titul Ing. Mám ráda auta, driftování, vysokou rychlost, a tak dále. Práce mě naplňuje každým dnem a hodně mě práce baví.

Co nám můžeš nabídnout: Mohu nabídnout vysokou aktivitu na pozici Personalista/stka. Dále mohu nabídnout spolehlivost, komunikaci na profesionální úrovni a hlavně praxi ''v oboru''. Samozřejmě mohu nabídnout i pracovitost. 

Předchozí zaměstnání + hodnost: Europe Distribution - Spolumajitelka

 

18.7.2022 21:20
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Holub

Hráč

46
18.7.2022 22:08

To víte pane Kuffenheim, ze svých osobních zkušeností vím, že pokud něco z CRN stojí za to, většinou je to odjinud bez souhlasu původních autorů. Každopádně musím uznat, že vaše práce je povedená. 

- Brantley, 840 966

pepe122

Hráč

2
19.7.2022 18:56

Jméno a příjmení: Aneta Rozbilová

Datum narození:10.4 2000 22 let

zkušenosti v tomto oboru: tož nemam ale chcu to skusit

Řidičské Průkazy typu: B C 

Něco o mně: toz delam  par dob u Cornetta   je mi 22 let jsem holka, jsem pratelska

Co nám můžeš nabídnout: skvele zazitky 

Předchozí zaměstnání + hodnost: CRN kamionista

mariox

Hráč

31
20.7.2022 09:39

Jméno a příjmení: Mario Arez

Kontakt: Pridávam sem aj kontakt na seba, pretože si myslím, že je tu potrebný - 436545/mario.arez@post.ic

Datum narození: 13.11.1995

zkušenosti v tomto oboru: Robil som ako na pozícii personalistu, tak aj na vyšších pozíciach a som dokonca majiteľ vlastnej firmy, takže mám v tomto prehľad.

Řidičské Průkazy typu: A, B, C.

Něco o mně: Zdravím, moje meno je Mario Arez a pochádzam z Talianska, konkrétne zo Sicílie. Ako malý som sa venoval rôznym športom, ale nikdy som u toho nevydržal dlho. Záľuba, ktorá mi vydržala až do teraz sú autá. Po ukončení môjho vysokoškolského vzdelanie v Ríme, som sa rozhodol, že skúsim život inde.. v zahraničí. Tak som vo svojich dvadsiatich piatich rokoch priletel do Red County, kde žijem doposiaľ. 

Co nám můžeš nabídnout: Samozrejmosťou je moja dostatočná aktívnosť na tejto pozícii. Ako už som vyššie spomínal, tak mám skúsenosti s touto pozíciou, takže mi nerobí problém žiadna komunikácia s ľuďmi. A uzatvoril by som to tým, že Vám samozrejme môžem ponúknuť pracovitosť a vysokú spoľahlivosť. 

Předchozí zaměstnání + hodnost: Majiteľ firmy Binatec, Personálny riaditeľ firmy Reed's Company, Generálny riaditeľ firmy United Parcel Service a spolumajiteľ firmy TanaCorp. A ešte dodám moja aktuálna pracovná pozícia vo firme Corrnet Group a. s. je automechanik.


Powered by LeoSight IFS
LT~77

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024