Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Havran-Permanentní Zabanováni-SovietDog


Havran

Hráč

16
19.7.2022 12:50

ahoj,rád by som požadal o unban, som si vedomi toho začo som ho dostal, veľmo toho lutujem a je mi toho luto,lutujem toho že AT mal somnou velke problemy somnou niekedy riešit bany a unbany

Za čo som dostal ban ?

bolo to presne 30.6.2022 v čase 15:13 v tej dobe a v času sme si s mojim kamaradom vyšli s mojim autom na projiždku vtedy sem mnel bud ja alebo muj kamarad lagy a on pomalu ale iste skapinal tak som vtedy zastavil v MontGomery u nemocnice s kamaradem vystupili sme a ja mal taky napad do tam dobit aby sa respawnul (do teraz nevim proč sem to urobil) a vtedy si ma Admin SovietDog pomylil s ID D8 (moje Id B8) a spawnul sa na mna vtedy sa mu velmy ospravedlnujem z dovodu že som porušil vtedy pravidla neviem realne čo mna to napadlo.

Historia banu: za moju historiu čo je polroka hrani na skimorp boli bany kvoli nonrp driving,injuries,DM tieto 3 pravidla som v mojej historii porušoval najviac ale postupom času som si uvedomoval že proč to porušovat do teraz neviem jaky som mal k tomu dovod, nonrpdriving byl u mna napr. ist z dalnice do MG,nonrpinjuries bol u mna narazeny do auta steny značky a jed dal vtedy som si neuvedomoval že v realnom živote to neurobiš že narazim a ujedu vtedy sem si myslel o celom RP že je to hra a neuvedomil som si že RP je vlastne hra kde erpiš bolest,city a dalšie ludske vlastnosty.

Ospravedlnenie členom AT: chcem sa najmä ospravedlnit SovietDog mi dal permu a kvoli tej perme mna poznamenal že RP neni decka hra kde len skačeš a neubližiš si za to ty dakujem ale ta perma bola u mna velka chyba ktora sa neda už vratit,

ospravedlnujem sa aj druhym členom AT: dzardys,phobios,lexikonnovi,puding a dalšim AT členom,

možem slubit že ked mi date ešte jednu šancu nebudem porušovat pravidla, a rad by som na serveru rad začal od znova jako klasicky normalny hrač na skimo rp čo neporušuje pravidla.

Ospravedlnenie hračom: taktiež by som sa chcel ospravedlnit všetkym hračom ktorych som stretol alebo ony mna,mojim neschopnym premyšlanim som niekedy ludom važne že nesprijemnil RP, cez SkimoRP som si našiel vela dost ludi ktorych sa snima do teraz bavim a taktiež mi pomohli v dost veciach.

Zaver: ako na zaver som si vedom všetkych svojich chyb za moje RP, porušil som globalne pravidla serveru, nic ineho som si realne nezaslužil, v mojej historii je tiež dost veci, určite chcem ešte raz skusit začat od začiatku erpit a neporušovat pravidla

dokažem vam všetkym AT členom aj hračov že ked mi date druhu šancu tak zistite že ja sa dokažem zmenit,

ano ponaučil som sa v banu a hlavne permy a to velmi a rad by som sa vratil  ak by ste mi dali 2 šancu budem velmy štastny a hlavne rad že sa možem vratit a hrat normalne dakujem.

Havran.

19.7.2022 13:04, odstraněno 30.7.2022 10:53 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování
19.7.2022 17:47

Máš velice pestrou historii, co si budeme. "šanci" jsi už dostal dost a i tak jsi se nijak nenapravil, bany přistávali dal a dal.. Nemyslím se že po tvém unbanu to bude jinak, spíš naopak to bude stejné jako tomu bylo do teď. Tvou žádost zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~36

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024